رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:شمال ما: حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، دوشنبه ۱۲ آذرماه در نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان رودسر، با بیان اینکه دو خطر «فراموشی» و «تحریف» همواره انقلاب اسلامی را تهدید می کند، گفت: متاسفانه تبلیغات سوء دشمنان و عوامل داخلی آنان موجب وسعت این دو خطر در بین جوانان و نوجوانان ما شده است.

 

وی با برشمردن برخی از رخدادهای تلخ و شیرین تاریخ انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروز بخشی از  نسل جوان ما نمی داند که در تاریخ انقلاب اسلامی چه اتفاقات بزرگی افتاده است و متاسفانه برخی از روزهای بزرگ به فراموشی سپرده شده‌اند؛ لازم است برای انتقال آرمان انقلاب اسلامی به نسل جوان به شکل هنرمندانه برنامه‌ریزی شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا با شیطنت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی زمینۀ تحریف انقلاب اسلامی را فراهم آورد، گفت: امروز شبهاتی در فضای مجازی مطرح می شود و برخی به دنبال تطهیر چهرۀ کریه رضاخان و خیانت‌های رژیم منحوس پهلوی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در چهل سالگی خود به بلوغ و تکامل رسیده است، افزود: برخی درصدد هستند تا با سیاه‌نمایی و دروغ‌پردازی، انقلاب اسلامی را انقلابی شکست خورده با ارزش های به یغما رفته معرفی کنند که این خواسته دشمن توسط برخی از عوامل خودفروخته انتشار می‌یابد؛ اما غافل از آنکه نقشه‌ها و دسیسه‌های دشمنان نظام در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بهترین گواه بر حیات، پویایی، سرزندگی و بالندگی  این انقلاب دینی و مردمی است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به عشق و علاقۀ قلبی مردم ایران به انقلاب اسلامی، اضافه کرد: اگرچه مردم نسبت به برخی نابرابری‌ها و مشکلات اقتصادی کشور گله مند هستند اما همچنان به انقلاب اسلامی وفادارند زیرا می دانند این انقلاب برگرفته از خون های پاک شهدا و آرمان والای بزرگ‌مردی آسمانی همچون امام خمینی(ره) و متکی به درایت و هوشمندی رهبر فرزانه انقلاب است.

وی جایگاه رفیع ایران در عرصه های بین‌المللی و نقش تعیین‌کننده آن در جهان را غیرقابل کتمان دانست و گفت: امروز دشمنان نیز در برابر قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی سر تعظیم فرود آورده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با اشاره به تشکیل شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ابتدای سال‌جاری در مرکز استان و همۀ شهرستان‌ها، اظهار کرد: ذیل این شورا ستادی تحت عنوان «ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی» تشکیل شده که به برنامه های شورای سیاستگذاری قالب عملیاتی خواهد داد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه محوریت برنامه های شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب بر مردمی‌بودن است، تاکید کرد: برنامه‌های چلۀ انقلاب اسلامی مختص دهه فجر نیست و از فرصت‌های پیش‌رو به ویژه روزهای اول تا سی‌ام بهمن‌ماه جهت تبیین دستاوردهای چهل سالۀ انقلاب اسلامی و ارائه کارنامۀ نظام بهره‌برداری خواهد شد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *