عضو هیئت رئیسه مجلس:شمال ما: عضو هیئت رئیسه مجلس با تأکید بر لزوم برخورد قاطع و جدی استاندار گیلان با مدیران کم‌کار استان گفت: مردم گیلان از نحوه اجرای پروژه‌های عمرانی استان به‌شدت ناراضی هستند.

 

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت:‌ حجم بالایی از پروژه‌های عمرانی گیلان مدت‌ها است بدون هیچ پیشرفت فیزیکی رها شده است بنابراین از استاندار گیلان انتظار داریم برای جلوگیری از دلسرد شدن مردم با مدیران کم‌کار استان برخورد قاطع و جهادی داشته باشد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس از خالی بودن ۶ ماهه کرسی اداره کل راه و شهرسازی گیلان به شدت انتقاد کرد و بیان داشت: عزل و نصب به یکباره مدیران کل استان که هم‌اکنون نیز جابه‌جایی چند مورد از آن‌ها قوت گرفته از جمله دردسرها و مشکلاتی است که فقط در استان گیلان وجود دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تأکید بر اتخاذ تصمیمی واحد توسط وزارتخانه‌های مربوطه و استانداری گیلان افزود: مردم فهیم گیلان که همواره با تمام سختی‌ها ساخته‌اند اکنون چرا باید تاوان کم‌کاری برخی از مدیران کلی را بدهند که هیچ کار مثبتی برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌های عمرانی انجام نمی‌دهند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *