در ادامه رقابت های لیگ برتر کشور؛شمال ما: تیم های فوتبال سپیدرود و استقلال تهران در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر کشور عصر جمعه ۱۶ آذر در رشت رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

 

مسئول روابط عمومی تیم فوتبال سپیدرود رشت روز دوشنبه در مصاحبه با ایرنا گفت: در این دیدار که آخرین هفته از دور رفت رقابت های لیگ برتر محسوب می شود، تیم سپیدرود در بازی سخت و مهم پذیرای آبی پوشان پایتخت است.
مهرشاد عبادتکار اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم فوتبال سپیدرود رشت در دیدار قبلی در قائمشهر برابر تیم نساجی مازندران به نتیجه مساوی دست یافت و یک امتیاز حساس از آن بازی تصاحب کرد، بازیکنان این تیم با روحیه خوب رو در روی استقلال قرار خواهد گرفت.
وی خاطرنشان کرد: البته در دیدار برابر استقلال تهران ، متاسفانه میلاد شیخ سلیمانی را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم ، علی عباسی نیز مصدوم است و به این بازی نخواهد رسید اما کادر پزشکی سپیدرود تمام تلاش خود را انجام می دهد تا سایر مصدومان به این بازی حساس برسند.
مسئول روابط عمومی تیم فوتبال سپیدرود رشت افزود: به طور حتم و با توجه به حضور تیم استقلال در رشت، طرفداران سپیدرود از دیدار این تیم برابر آبی پوشان پایتخت حمایت همه جانبه ای خواهند داشت و امیدواریم که سپیدرود با حمایت طرفداران خود بتواند برابر استقلال به برتری دست یابد تا دور رفت لیگ برتر را با پیروزی به اتمام برساند.
عبادتکار اضافه کرد: البته تیم استقلال تهران از کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی تشکیل شده و پیروزی برابر این تیم بسیار سخت و مشکل است اما تمام هدف کادر فنی و بازیکنان سپیدرود، برتری برابر این تیم در رشت است.
تا پایان هفته چهاردهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور با حضور ۱۶ تیم ، تیم استقلال تهران با کسب ۲۱ امتیاز از ۱۳ مسابقه در مکان پنجم و سپیدرود رشت نیز با کسب ۱۰ امتیاز از ۱۴ مسابقه در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *