شمال ما: سرخ های پایتخت برای رسیدن به جام قهرمانی آسیا تنها نیاز به یک منبع الهام مانند آندرس اینیستا دارند.

 

به گزارش ورزش۱۱، شکست تلخ پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا باعث شده تا بسیاری از علاقه مندان این تیم به نوعی از قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا نا امید شوند.

البته روحیه بازیکنان پرسپولیس در کنار تجربه شیرین آن ها از شکست مقابل الدحیل باعث شده تا اندک امیدهایی برای بازگشت و قهرمانی دراماتیک وجود داشته باشد.

حال و روز کنونی سرخ ها چندان بی شباهت به بارسلونای سال ۲۰۱۲ نیست؛ زمانی که آبی اناری ها دیدار رفت مرحله ۱/۸ نهایی لیگ قهرمانان اروپا را در سن سیرو  با نتیجه ۲_۰ به آث میلان واگذار کردند، کمتر هواداری امید به باقی ماندن آن ها در این تورنمنت داشت،  اما  جمله تاریخی اینیستا به یک باره اردوی کاتالان ها را دگرگون کرد و بازیکنان این تیم برای صعود به مرحله بعد کاری کردند کارستان.

آندرس پس از شکست تیمش در دیدار رفت در مصاحبه ای تاریخی عنوان کرد:
آنقدر مطمئنم به جام برمی‌گردیم که اگر اینطور نشد قول می‌دهم دستم را توی آتش بگیرم

این صحبت های او به سرعت در بین سایر بازیکنان پیچید و باعث شد ژاوی نیز صحبت های جالبی را پیش از دیدار با میلان در نیوکمپ به زبان بیاورد:

ما در این سال‌ها هر کاری لازم بود در فوتبال کرده‌ایم، اما جای یک بازگشت تاریخی در ویترین افتخارات بارسلونا خالی است

عزم و اراده به وجود آمده بازیکنان بارسلونا در آن مقطع باعث شد تا آن ها در دیدار برگشت با برتری ۴_۰ مقابل رقیب قدرتمند خود به مرحله بعدی بازی ها صعود کنند.حال باید منتظر ماند و دید که چه بازیکنی در روزهای اخیر منبع الهام قرمزپوشان در راه رسیدن به جام قهرمانی آسیا لقب خواهد گرفت.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *