هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول؛شمال ما: دو تیم فوتبال ملوان انزلی و گل گهر سیرجان از هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه تختی انزلی بدون حضور تماشاگر به مصاف یکدیگر رفتند.

داور: شبیر بهروزی
کمک‌ها: میلاد قاسمی، محمدرضا فتحی و سامان سلطانی
ناظر: کریم اصغرزاده

شاگردان فرهاد پورغلامی در ملوان با ترکیب حمید عرفانی، سعید سالارزاده، امیرمهدی جانملکی، وحید حیدریه، پوریا غلامی، شهاب زندی، میلاد کمندانی، خشایار زبرجد، محمد حسین پور، بابک مرادی و شهریار مغانلو به میدان آمدند.

در سوی مقابل وینگو بگوویچ مهرداد بشاگردی، بهمن کامل، علیرضا ابراهیمی، علی قربانخانی، علیرضا زندوی، امین پورعلی، حسن شوشتری، عباس پورخسروانی، امین درویشی، مهرداد آوخ و پیمان رنجبری را به‌عنوان ۱۱ مرد اصلی به میدان فرستاد.

ملوانان که از حضور هوادارانشان به دلیل محرومیت بی‌بهره بودند، بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۱۳ توسط خشایار زبرجد به گل دست یافتند، قوهای سپید پس‌ازاین گل برشدت حملات خود افزودند و موقعیت‌های پرشماری برای گلزنی به دست آوردند ولی برخلاف جریان بازی و از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۳۷ گل تساوی را دریافت کردند، این گل توسط امین پورعلی به ثمر رسید.

نیمه دوم ملقب به نیمه مربیان را وینگوی کهنه‌کار از آن خود کرد، شاگردان وینگو در نیمه دوم متحول شده و با ارائه یک بازی هجومی توانستند دو بار دیگر در دقایق ۷۰ توسط مهرداد آوخ و ۸۰ توسط امین پورعلی به گل دست پیدا کنند و بازی در پایان با نتیجه سه بر یک به سود گل گهر سیرجان خاتمه یافت.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *