شمال ما: معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان آستارا از غرق شدن دو شهروند در آب‌های ساحلی این شهرستان خبر داد.

سامان ساسانیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستارا از غرق شدن دو شهروند در دریای خزر خبر داد و اظهار کرد: این حادثه غروب امروز در نقاط خطرآفرین آب‌های ساحلی غلام محله شرقی رخ‌داده که یکی از غرق‌شدگان پس از انتقال به خودروی اورژانس در مسیر بیمارستان جان خود را ازدست‌داده است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان آستارا هر دو غرق‌شده را مرد و بومی این شهرستان دانست و تصریح کرد: پیکر یکی از غرق‌شدگان هنوز پیدا نشده است و تلاش جهت پیدا کردن پیکر او توسط نیروهای نجات‌غریق، جمعیت هلال‌احمر و مردم منطقه همچنان ادامه دارد.

به گزارش فارس، ناجیان غریق شهرستان آستارا از زمان استقرار در طرح‌ها و نقاط خطرآفرین سواحل این شهرستان تاکنون ۳۸ نفر را از غرق شدن در آب‌های ساحلی شهرستان آستارا نجات داده و متأسفانه در این مدت پنج نفر از شهروندان و گردشگران در آب‌های خروشان خزر غرق‌شده‌اند.

شهرستان آستارا سال گذشته غریقی نداشته است و ۳۹ ناجی‌غریق با کارت‌های درجه‌یک و دو مهارت از فدراسیون نجات‌غریق به همراه دو دستگاه جت اسکی، یک دستگاه قایق موتوری و یک دستگاه موتورسیکلت در سه طرح سالم‌سازی و ۱۲ نقطه خطرآفرین سواحل این شهرستان مستقر هستند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *