فضایی آرام توام با شادی و آرامش برای مادران و کودکان؛شمال ما: نمایشگاه بادبادک آرزوها ویژه مادران و کودکان در پیاده راه فرهنگی کلانشهر رشت گشایش یافته است.

به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه که با همکاری کمیسیون فرهنگی شورای شهر، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ، امور بانوان شهرداری، کانون تبلیغات اسلامی و سایر نهادها و فعالان فرهنگی مردم نهاد گشایش یافته، سلامت مادران و روانشاسی کودک با حضور اساتید این رشته مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
در نمایشگاه بادبادک آرزوها فضایی آرام توام با شادی و آرامش برای حضور کودکان نیز فراهم شده که کودکان همراه مادران می توانند از برنامه های این نمایشگاه بهره مند شوند.
علاوه بر این؛ به مناسبت هفته حجاب و عفاف غرفه های دیگری در پیاده راه فرهنگی کلانشهر رشت با هدف ترویج حجاب و عفاف و تبیین اندیشه حجاب با موضوع مشاوره دینی و خانواده، طب سنتی، گفتمان آزاد و میز خدمت دایر شده است.
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی رشت با اشاره به نقش عفاف و حجاب در تحکیم بنیان خانواده گفت: برگزاری نشست هایی در راستای گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه بایستی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
فاطمه شیرزاد با تاکید بر ضرورت توجه به برنامه هایی از جمله تقدیر از فعالان حوزه عفاف و حجاب افزود: برای داشتن جامعه ای سالم بر اساس ارزش ها باید حجاب و عفاف مورد توجه قرار گیرد.
این نمایشگاه تا بیست و سوم تیرماه جاری هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲۱ برای بازدید علاقمندان در پیاده راه فرهنگی رشت در میدان شهرداری فعال است.
۲۱ تیرماه روز حجاب و عفاف نام گرفته است.

.

 
 

کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *