رئیس هیأت نجات‌غریق گیلان از دعوت یک گیلانی به اردوی تیم ملی نجات‌غریق بانوان خبر داد و گفت: تیم‌های ملی مردان و زنان نجات‌غریق کشورمان نخستین اردوی آمادگی جهت اعزام به مسابقات جهانی استرالیا ۲۰۱۸ را در رشت برگزار می‌کنند.
.
.

امیر نوری سادات عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به آغاز اردوی تیم ملی نجات‌غریق مردان کشورمان در رشت اظهار کرد: نخستین اردوی تیم ملی نجات‌غریق مردان جهت حضور در مسابقات جهانی استرالیا ۲۰۱۸ با شرکت ۱۲ ورزشکار از روز یکشنبه بیست و هفتم خردادماه در ساحل مروارید خزر رشت آغاز و تا پایان خردادماه ادامه دارد.

وی بابیان اینکه اردوی تیم‌های ملی مردان و زنان نجات‌غریق کشورمان در بخش ساحلی برگزار می‌شود افزود: در اردوی مردان، ورزشکاران از استان‌های لرستان، مازندران، بوشهر، همدان، البرز، هرمزگان و خراسان رضوی دعوت‌شده‌اند و در مواد پرچم در ساحل، ۹۰ متر امداد و چهار در ۹۰ متر تیمی زیر نظر حسین قائمی تمرین می‌کنند.

رئیس هیأت نجات‌غریق گیلان از دعوت یک گیلانی به اردوی تیم ملی بانوان نجات‌غریق خبر داد و گفت: اردوی تیم ملی بانوان از روز پنجشنبه ۳۱ خردادماه در ساحل مروارید خزر رشت آغاز می‌شود و سمیه مهربان ورزشکار گیلانی به این اردو دعوت‌شده است.

به گزارش فارس، تیم ملی مردان و زنان نجات‌غریق کشورمان خود را برای حضور پرقدرت در هفدهمین دوره مسابقات جهانی نجات‌غریق که آبان ماه ۹۸ به میزبانی آدلاید استرالیا برگزار می‌شود، آماده می‌کند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *