هافبک دفاعی پرسپولیس قراردادش با این باشگاه را به مدت سه فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش “ورزش سه”، کمال کامیابی‌نیا که سه سال قبل از نفت تهران به پرسپولیس رفت، یکی از بازیکنان ثابت این تیم بود و با بازی‌های خوب خود در میانه زمین جزو موثرترین بازیکنان در کسب دو عنوان قهرمانی و یک نایب قهرمانی لیگ برتر محسوب می‌شد، اما با پایان لیگ هفدهم شایعاتی مبنی بر جدایی او از سرخ پوشان و رفتن به سوپر لیگ ترکیه به وجود آمد که طی روزهای اخیر جدی‌تر هم شد.

 

پرسپولیس که به دلیل محرومیت از جذب بازیکن به دنبال تمدید قرارداد بازیکنان تاثیرگذارش بود، در تماسی تلفنی با کامیابی‌نیا به توافق اولیه رسید که امشب این توافق بین او و حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس نهایی شد و هافبک دفاعی سرخ پوشان قراردادش را سه سال دیگر تمدید کرد تا نه تنها برای لیگ هجدهم، تا پایان فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ همراه این تیم بماند.

 

باشگاه پرسپولیس از اواخر بازی‌های لیگ هفدهم تاکنون قرارداد برانکو ایوانکوویچ، شجاع خلیل‌زاده، بوژیدار رادو شوویچ، حمیدرضا طاهرخانی و امید عالیشاه را تمدید کرده بود که امشب هم قراردادی جدید و سه ساله با کامیابی‌نیا امضاء کرد تا خیال هواداران این تیم بابت تعضیف نشدن تیم‌شان برای فصل آینده راحت شود.

 

کامیابی‌نیا که در روزهای گذشته خبر از سفرش به ترکیه به همراه فرشاد احمدزاده و حتی عقد قرارداد با باشگاه کایسری اسپور مطرح شده بود، امشب به تمام شایعات خاتمه داد و قراردادش را بلند مدت تمدید کرد تا همچنان سرخ پوش بماند.

 

حالا بعد از تمدید قرارداد کامیابی‌نیا، وضعیت ادامه همکاری پرسپولیس با وحید امیری و فرشاد احمدزاده که شایعه جدایی‌شان نیز به طور جدی شنیده می‌شود، نامشخص است ولی اینطور که به نظر می‌رسد این باشگاه در تلاش برای ادامه همکاری با آنهاست تا بتواند حداقل در دور رفت که از جذب بازیکن محروم است، با حفظ نفرات قبلی وارد مسابقات لیگ هجدهم شود.

 


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *