بلاتکلیفی تیم محبوب شمالی؛شمال ما: تیم فوتبال سپیدرود رشت به عنوان یکی از تیم های لیگ برتری قبل از آغاز مسابقات لیگ، تمرینات خود را با ۲ سرمربی آغاز کرده؛ علی کریمی و نادر دست نشان هریک جداگانه، تست استعدادیابی و جذب بازیکن برگزار کرده اند.

به گزارش ایرنا، علی کریمی سرمربی فصل قبل تیم سپیدورد رشت هنوز با مسئولان این باشگاه تسویه حساب مالی انجام نداده و همچنان سرمربی این تیم محسوب می شود. او اواسط فصل گذشته به عنوان سرمربی سپیدرود انتخاب و با این تیم قراردادی را به مدت ۲ فصل و نیم امضاء کرد اما جواد تن زاده به عنوان مالک باشگاه سپیدرود رشت، در پایان فصل عذر جادوگر را خواست و پس از کش و قوس های فراوان، نادر دست نشان را به عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب کرد.
با توجه به اختلافات بین مالک باشگاه و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان گیلان در مورد انجام نشدن توافق ها هنگام تحویل باشگاه به تن زاده، هم اینک کریمی و دست نشان خود را سرمربی سپیدرود می دانند؛ هفته گذشته نیز دست نشان نشان تست استعدادیابی و جذب بازیکن را در تیم سپیدرود آغاز و از سویی دیگر، روز گذشته (شنبه ۱۹ خردادماه) علی کریمی چنین تستی را به عنوان سرمربی قانونی تیم در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار کرد.
برخی منابع نیز مطرح کرده اند اداره کل ورزش و جوانان گیلان با توجه به حسابرسی های انجام شده و تحقق نیافتن تعهدات مالی تن زاده، او بزودی از مالکیت تیم کنار گذاشته می شود؛ بر اساس قرارداد، از ۳۳ میلیارد ریال تعهدات مالی مالک فعلی بابت بدهی های فصل گذشته سپیدرود که باید تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری پرداخت می شد، حدود ۲۱ میلیارد آن هم به صورت حواله برای ماه های بهمن و اسفند امسال وعده داده شده و ۹ میلیارد نیز پرداخت نشده و با توجه به مفاد قرارداد قانونی، تیم سپیدرود از تن زاده گرفته می شود.
با وجود همه کش و قوس ها، طرفداران تیم ریشه دار سپیدرود رشت در انتظار هستند تا تکلیف بازیکنان، کادرفنی و تمرینات هرچه زودتر مشخص شود و این تیم محبوب شمالی خود را برای حضوری قدرتمند در لیگ برتر پیش رو آماده کند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *