حکم برای متهم حیوان آزار در شفت صادر شد.

به گزارش ایسنا-منطقه گیلان، رضا زمانی رئیس اداره محیط زیست شفت گفت:پس از انتشار تصاویر مبنی بر حیوان آزاری و کشیدن یک قلاده سگ با خودرو بر روی خیابان اداره محیط زیست شهرستان با بررسی و شناسایی هویت متخلف بلافاصله با تشکیل پرونده شخص مذکور را به مقام قضایی معرفی کرد و امروز حکم برای متهم حیوان آزار در شفت صادر شد .

وی افزود:انتشار فیلم حیوان آزاری مذکور موجب جریحه‌دار شدن احساسات بسیاری از شهروندان و دوستداران و علاقمندان به محیط زیست و حیوانات شده بود.

رئیس اداره محیط زیست شفت خاطرنشان کرد: از آنجائیکه حیوان آزاری اقدامی غیرانسانی است و باعث جریحه‌دار شدن افکار عمومی و ترویج خشونت می‌شود و بر اساس آموزه‌های دین اسلام نیز به شدت نکوهیده است، اداره محیط زیست به منظور جلوگیری از اشاعه حیوان آزاری و تشویش اذهان عمومی با چنین موارد بطور جدی برخورد خواهد کرد.

رضا زمانی تصریح کرد:با توجه به اینکه دوستی با طبیعت و حیوانات روحیه دوستی و ملاطفت و همدلی را در میان افراد جامعه تقویت می‌کند، از کلیه والدین درخواست می شود، دوستی و مهربانی با حیوانات را از کودکی به فرزندان خود با اتخاذ رفتارهای مثبت مانند غذادادن به حیوانات آموزش دهند.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *