هفته سوم دور نهایی لیگ دسته دوم فوتبال ایران؛شمال ما: داماش گیلان با پیروزی یک بر صفر در مقابل سردار بوکان رویای لیگ یکی شدن را نزدیکتر از قبل می بیند.

تیم داماش گیلان در یک روز بارانی با حمایت طرفداران خود در مقابل سردار بوکان به برتری دست یافت.

تیم فوتبال داماش گیلان از هفته سوم مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال ایران عصر دوشنبه ۲۱ اسفند از ساعت ۱۴:۴۵ در ورزشگاه سردار جنگل رشت در دیداری حساس به مصاف تیم سردار بوکان رفت که در پایان توانست با تک گل میلاد پورصف شکن در دقیقه ۶۴ سه امتیاز شیرین را کسب کند.

داماش گیلان بهترین خط دفاع لیگ دسته دوم را در اختیار دارد و با احتساب این دیدار ۲۷۰ دقیقه است که در مرحله نهایی رقابت ها دروازه اش را بسته نگه داشته است.

مهمترین و زیباترین نکته دیدار داماش و سردار بوکان حضور طرفداران پرشور لاجوردی پوشان شهر رشت در زیر بارش باران شدید باران و تشویق و حمایت تا انتهای دیدار از پسران شهر باران بود.

وحید رضایی سرمربی موفق تیم داماش گیلان ترکیب زیر را در برابر تیم سردار بوکان به میدان فرستاد:

مسلم حق شناس، محمد مختاری (c)، آرمین منفرددوست، سید کاظم رحمانی، میلاد پورمحسن، علی اصغر کریمی، محمد طالبی، میثم میرپسندیده، سعید طالبی، میلاد پورصف شکن و سعید مرتضوی

در تیم سردار بوکان سامان نورمحمدی بازیکن فصل گذشته داماش نیز حضور داشت.

 

اتفاقات ویژه بازی:

حضور پیروز قربانی مدافع سابق استقلال تهران بر روی نیمکت تیم سردار بوکان.

حضور بهمن طهماسبی مهاجم کهنه کار مازندرانی فوتبال ایران در نیمه دوم برای تیم سردار بوکان.

تعویض زود هنگام آرمین منفرددوست مدافع راست داماش به شدت احساس مصدومیت میکرد از بازی خارج شد و کنعان طاهرنژاد به جای او وارد بازی شد.
تعویض دوم داماش، هادی سهرابی جایگزین محمد طالبی شد.

تعویض سوم در ترکیب داماش نیز میلاد پورصف شکن از بازی خارج و به جای او صادق رضایی وارد میدان شد.

پاس عرضی میثم میرپسندیده برای طالبی و سانتر محمد طالبی با ضربه سر عالی از میلاد پورصف شکن تک گل سه امتیازی در این بازی حساس را رقم زد.

 

نتایج هفته سوم لیگ دو مرحله پایانی:

داماش گیلان ۰-۱ سردار بوکان
نفت و گاز گچساران ۱-۲ شهرداری بندرعباس
شاهین شهرداری بوشهر ۰-۱ پالایش نفت آبادان

با نتایج رخ داده در این هفته تیم شاهین شهرداری بوشهر با ۹ امتیاز در صدر جدول قرار گرفته و تیم های داماش گیلان و نفت و گاز گچساران با ۷ امتیاز در رده دوم و سوم و سردار بوکان با ۳ امتیاز در رده چهارم و تیم های پالایش نفت آبادان و شهرداری بندرعباس بدون امتیاز در رده پنجم و ششم جای گرفته اند.

 

شعاع مشرق؛ سیامک مهربان زاده


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *