بازخوانی اثر قدیمی، حماسی و ماندگار «ای ایران»؛شمال ما: خواننده جوان گیلانی از انتشار موزیک حماسی «ایران ما» خبر داد و گفت: این نماهنگ بازخوانی اثر قدیمی و ماندگار «ای ایران» است.

امین صالحی، خواننده جوان گیلانی در گفت وگو با ایسنا، از انتشار موزیک حماسی «ایران ما» خبر داد و اظهار کرد: این نماهنگ بازخوانی اثر قدیمی، حماسی و ماندگار «ای ایران» است که با تنظیم جدیدی ساخته شده است.

وی افزود: در تنظیم موسیقی این اثر از تلفیق سازهای ارکستر سمفونی و سازهای اصیل ایرانی استفاده شده که در نوع خود کاری جدید و خلاقانه محسوب می‌شود. همچنین در ساخت این موسیقی از اصوات و دستگاه‌های الکترونیکی استفاده نشده و تمام نوازندگان به صورت زنده اجرا کردند.

خواننده جوان گیلانی تصریح کرد: در ساخت نماهنگ این اثر به موضوعاتی همچون سابقه دیرینه ایران در فرهنگ، هنر، تمدن، اتحاد و همدلی ملی، پیشرفت علمی و همچنین اقتدار و امنیت مثال‌زدنی کشور عزیزمان پرداخته شده است.

صالحی عنوان کرد: در ساخت این پروژه هنری ۳۲ هنرمند مشارکت داشتند که بخش زیادی از این هنرمندان، گیلانی و برخی نیز غیر بومی بودند.

وی گفت: مسئولیت بازسازی و تنظیم مجدد این اثر با بنده بود‌، اما ترانه آن را شاعران توانمند استان گیلان، «رضا نیکوکار» و «مجتبی حاذق» سرودند و کارگردانی نماهنگ نیز بر عهده «مهدی بدوی» قرار داشت.

خواننده اثر «ایران ما» ادامه داد: ضبط موسیقی این اثر، دو هفته و ضبط نماهنگ آن، سه روز به طول انجامید که عموما در میدان شهدای ذهاب(شهرداری) رشت و خیابان علم‌الهدی انجام شده است.

صالحی با بیان اینکه نماهنگ «ایران ما» به صورت رسمی طی چند روز آینده از رسانه ملی نیز پخش خواهد شد، خاطرنشان کرد: از همه افراد حقیقی و حقوقی و همچنین مردمی که در نهایت صبوری ما را در ساخت این پروژه هنری ملی همراهی و کمک کردند، قدردانی می کنم.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *