مالک باشگاه سپیدرود رشت:شمال ما: مالک باشگاه سپیدرود رشت، با اظهار امیدواری از روند رو به رشد تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر، اظهار کرد: با انرژی مثبتی که در مجموعه باشگاه مشاهده می شود، نوید روزهای خوب و حرکت رو به رشد در جدول دور از انتظار نیست.

به گزارش ایسنا، دکتر جواد تن زاده، مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه سپیدرود رشت شامگاه پنجشنبه در جمع بازیکنان این تیم، با بیان اینکه تمامی همت مجموعه باشگاه بر برطرف نمودن مشکلات و دغدغه های بازیکنان معطوف است، گفت: خوشبختانه در ابعاد فنی و روحی در تیم دگرگونی ایجاد شده که بخش مهمی از آن نشان از تفکر و توانایی های علی کریمی دارد.

وی افزود: آبروی همه ما در گرو تلاش بازیکنان در زمین مسابقه می باشد که ان شاءالله همانند بازی اخیر با صلابت در مقابل سپاهان حاضر خواهید شد.

مالک باشگاه سپیدرود رشت، با اظهار امیدواری از روند رو به رشد تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر، اظهار کرد: با انرژی مثبتی که در مجموعه باشگاه مشاهده می شود، نوید روزهای خوب و حرکت رو به رشد در جدول دور از انتظار نیست.

دکتر تن زاده تصریح کرد: در مباحث مالی باشگاه بخشی از قرارداد بازیکنان در این مرحله و بخشی طی هفته آینده پرداخت خواهد شد و اولویت اصلی مجموعه باشگاه ساماندهی به امور مالی و اجرای طرح های اقتصادی مرتبط با سپیدرود می باشد.

وی با اشاره به طرح های اقتصادی پیش روی باشگاه سپیدرود، گفت: طرح های خوب آغاز شده است که به مرور اطلاع رسانی خواهد شد و امیدواریم به مرحله ای برسیم که باشگاه به سوددهی برسد و بتوانیم در بخش های مختلف و تیم های ورزشی دیگر غیر از فوتبال نیز به فعالیت مستمر خودمان ادامه دهیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپیدرود رشت، با بیان اینکه تمامی توان خود را صرف سپیدرود خواهم کرد، متذکر شد: این تیم پرسابقه و بزرگ شایسته بهترین ها را دارد و به امید روزی که بتوانیم دل هواداران پرشور سپیدرود را شاد کنیم، از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم بخشی از قرارداد بازیکنان پرداخت گردید و قول پرداخت پاداش از سوی مدیرعامل پس از پیروزی برابر سپاهان نیز بیان شد.

همچنین تعدادی از مدیران و مسئولین باشگاه و اعضای هیئت مدیره با صدور احکامی از سوی دکتر تن زاده معرفی شدند.

.

http://gilan.isna.ir//Files/News/Image/139610/102879.jpg

.

http://gilan.isna.ir//Files/News/Image/139610/102880.jpg

.

http://gilan.isna.ir//Files/News/Image/139610/102878.jpg

.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *