فاطمه جماعتی:شمال ما: فاطمه جماعتی بانوی گیلانی که اخیرا موفق شد در مسابقات داخل سالن کشوری دو و میدانی و انتخابی مسابقات آسیایی مدال نقره را کسب کند معتقد است بانوان با استعدادی در رشته دو و میدانی استان گیلان حضور دارند که نیازمند توجه بیشتری هستند.

به گزارش روابط عمومی هیات دو و میدانی استان گیلان، وی متولد ۱۳۷۶ شهر رشت و دانشجوی ترم آخر کاردانی تربیت بدنی و علوم ورزشی است و دارای مدال های متعدد دو و میدانی در سطح کشور است، به گفته خود به اهداف بسیار بزرگتری می اندیشد تا بتواند در سطح آسیا نیز بدرخشد و برای شهر و کشورش افتخار آفرینی کند و پس از آن نیز به دلیل علاقه زیادش به آموزش دو و میدانی، به مربیگری در این رشته بپردازد.

جماعتی با اشاره به شرایط سخت دو و میدانی از نظر امکانات سخت افزاری گفت: لازمه فعالیت در این رشته عشق و علاقه به این ورزش است و کسی که میخواهد در این رشته کار کند نباید تسلیم شود و با یک استارت خوب، با انگیزه به راهش ادامه دهد.

جماعتی ادامه داد دو و میدانی گیلان نیازمند توجه بیشتر مسئولین است چرا که استعداد های فوق العاده ای در بخش بانوان در استان وجود دارند که باید از آنها حمایت شود تا بتوانند به موفقیت دست پیدا کنند.

دارنده مدال نقره پرش طول کشور با اشاره به عملکرد مورد قبول هیئت دو و میدانی استان گیلان افزود:هیئت دو و میدانی گیلان با توجه به مشکلات زیادی که بر سر راهش قرار دارد حمایت خوبی از دو و میدانی کاران انجام داده است و امیدواریم حمایت بیشتری از این هیئت صورت گیرد تا بتواند ورزشکاران این رشته را در سطح کشور مطرح کند.

وی در پایان از الهام زنبوری مربی خود، خانواده و همچنین مسئولان هیئت دو و میدانی گیلان به دلیل حمایت همه جانبه از او تشکر و قدردانی کرد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *