فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان:شمال ما: فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان تکلیف مداری و کار جهادی را تنها راه عبور از بحران‌ها برشمرد و گفت: آشوب‌های خیابانی برای کسانی که عملیات کربلای۵ را خلق کرده‌اند، بادی بیش نیست.

به گزارش فارس، سردار محمدعلی حق‌بین در آیین رونمایی از مستند خاکیان خط‌شکن۲ در عملیات کربلای۵ در سالن شهید یوسفی سپاه قدس گیلان اظهار کرد: انقلاب اسلامی از اول تاکنون برجستگی‌های داشته که منجر شده تا پیشرفت‌هایی داشته باشد و به مسیر خود ادامه بدهد.

وی بابیان اینکه خون شهدا انقلاب را بیمه کرده، افزود: در مسیر انقلاب ممکن است حوادثی پیش بیاید چون دشمن همیشه در کمین گاه خود نشسته و اهداف خود را در جامعه پیاده می‌کند اما همیشه خون شهدا مانع از گسیختگی اهداف نظام می‌شود.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به برکات امام خمینی(ره) در انقلاب، گفت: اهداف انقلاب اسلامی با اهداف استکبار جهانی بسیار متفاوت است و سربریدن کودکان در سوریه و فوتبال بازی کردن با آن سر از سوی نوکران داعشی نمونه‌هایی از آن جنایات آمریکا و استکبار است.

حق‌بین با تاکید بر اینکه باید از فرصت‌های انقلاب اسلامی درس گرفت، خاطرنشان کرد: در عملیات کربلای ۵ رزمندگان اسلام ازجمله رزمندگان گیلانی کاری انجام دادند که در تاریخ ماندگار شد.

وی با اعلام اینکه بیشترین شهدای گیلان در عملیات کربلای ۵ است، افزود: در ۱۹ دی سال ۶۵ عملیات کربلای ۵ آغاز شد و مانند سایر عملیات دیگر نبود که به یک‌شب و یک هفته برسد بلکه تا شب عید به طول انجامید و رزمندگان مقاومت کردند و بر دشمن پیروز شدند.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به زحمات سخت رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: آشوب‌ها و اغتشاشات معمولی برای کسانی که خالق کربلای ۵ هستند بادی بیش نیست.

حق‌بین بابیان اینکه انقلاب با خون شهدا آبیاری شده و همچنان ادامه دارد، گفت: باید یاد گرفت و اندیشید که چگونه می‌توان مردم را از بحران‌ها نجات داد و تنها راه آن کار جهادی و تکلیف مداری است.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *