علی کریمی:شمال ما: سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: موقعیت های زیادی را برابر گسترش فولاد تبریز از دست دادیم و باید بیشتر تمرین کنیم.

به گزارش ایرنا، علی کریمی عصر جمعه در پایان دیدار تیم های سپیدرود و گسترش فولاد تبریز در مصاحبه خبری پس از بازی اظهار کرد: امروز روی بی ‌رحم فوتبال شامل سپیدرود رشت شد و در روزی که می توانستیم حداقل به تساوی برسیم، متحمل شکست شدیم.
وی افزود: تیم ما موقعیت‌های خوب و زیادی به خصوص در نیمه دوم داشت که می‌توانستیم به گل برسیم، اما با بدشانسی، تمامی موقعیت های ما در نیمه دوم از دست رفت.
کریمی ادامه داد: گل هایی را هم که دریافت کردیم، روی اشتباهات فردی بود که این اشتباهات جزئی از فوتبال است اما باید بیشتر تمرین کنیم تا اشتباهات فردی ما به حداقل برسد.
وی بیان کرد: گرچه در این بازی خانگی مغلوب شدیم اما از بازیکنانم راضی هستم چون آنان تمام زحمات خود را کشیدند و چنین انتظاری نداشتم، چون بازیکنانی که به زمین رفتند تمام توان خود را گذاشتند.
سرمربی سپیدرود رشت اضافه کرد: با توجه به این بازی ، نیازمند بازیکنان جدید هستیم و امیدوارم که بتوانیم بازیکنانی را که به ما کمک کنند ، جذب کنیم.
علی کریمی در مورد تشویق هواداران سپیدرود نیز خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که باعث شد من به سپیدرود بیایم و مسئولیت این تیم را قبول کنم، همین هواداران بودند که بسیار پرشور و فهیم هستند.
تیم های فوتبال سپیدرود رشت و گسترش فولاد تبریز عصر جمعه در هفته هجدهم از مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم گسترش فولاد با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را شکست داد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *