شهردار رشت:شمال ما: مسعود نصرتی در جلسه ستادی شهرداری رشت گفت: امیدوارم تقارن سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی با تغییرات انجام شده منشا خیر برای رشتوندان شود

جلسه ستادی شهرداری رشت با معارفه تعدادی از مدیران شهرداری رشت همراه شد.
مسعود نصرتی شهردار رشت در جلسه ستادی شهرداری رشت که امروز یازدهم آذر برگزار شد با تاکید بر همدلی گفت: یازدهم آذر سالروز شهادت یکی از بزرگان و مشاهیر استان گیلان میرزا کوچک خان جنگلی است که امیدوارم برگزاری مراسم تودیع و معارفه تعدادی از مدیران شهرداری رشت در این روز منشا خیر و برکت برای رشتوندان شود.
شهردار رشت با اشاره به میهمانان حاضر در این جلسه گفت: این میهمانان از فردا به عنوان مدیران این مجموعه فعالیت خواهند کرد.

مسعود نصرتی در ادامه با بیان اینکه مراسم تودیع و معارفه امروز در واقع معارفه مدیران است گفت: خوشبختانه هیچ یک از مدیران از حوزه مدیریتی خارج نخواهند شد و در احکام جدید فقط محل ماموریت افراد تغییر کرده است.
شهردار رشت تغییرات انجام شده را بر اساس نیازهای شهرداری رشت عنوان کرد و گفت: هم در ساختار و هم در دایره مدیران شهرداری رشت تغییراتی ایجاد شده است.
وی تغییرات ساختاری ایجاد شده را از نیازهای اساسی شهرداری رشت عنوان کرد و گفت: با این تغییرات ساختار شهرداری رشت برای انجام ماموریت های در نظر گرفته به روز شده است.

طی احکامی از سوی دکتر مسعود نصرتی، شهردار رشت، انتصابات جدید شهرداری رشت صورت گرفت.

معاونت های شهرداری رشت شاهد تغییر و تحولاتی خواهد بود و مهناز استقامتی به عنوان معاون شهرسازی و معماری منصوب و مجید نوروزی معاون سابق شهرسازی و معماری به عنوان مشاور شهرسازی و معماری شهردار فعالیت خواهد کرد.

حامد اخوان نیز به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه جانشین مرتضی شریفی شد و شریفی به عنوان معاون هماهنگی مناطق و سازمان ها منصوب شد.

همچنین فرامرز جمشیدپور به عنوان معاون حمل و نقل و ترافیک و رئیس هیئت مدیره سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری رشت منصوب شد و علی بهارمست معاون سابق خدمات شهری نیز به عنوان معاون عمرانی و امور زیربنایی و رئیس هیئت مدیره سازمان عمران و بازآفرینی منصوب و علی مقصودی به جای علی بهارمست معاون خدمات شهری شد.

در شهرداری منطقه ۱ رشت، ناصر عطایی جایگزین محمد پورناصرانی شد و محمد پورناصرانی نیز به عنوان مدیر منطقه ۴ شهرداری رشت منصوب شد و متین عاشوری نیز به عنوان مدیر نوسازی و تحول اداری منصوب شد.

رضا کحالی به عنوان مدیر منطقه ۳ شهرداری رشت جانشین طیبه بینا شد و بینا به عنوان مدیر ستاد محیط زیست شهری و عضو شورای سازمان پسماند فعالیت خواهد کرد.

ساسان مهدی زاده به عنوان مدیر منطقه ۵ شهرداری جانشین رضا عاشری شد و عاشری نیز به عنوان عضو کارگروه املاک و رییس اداره ارزیابی منصوب شد. مرتضی عاطفی به عنوان مدیر منطقه ۲ شهرداری رشت به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

همچنین طی حکمی از سوی شهردار رشت فرشاد عرب به عنوان مشاور عالی حقوقی شهردار رشت منصوب شد و سرهنگ یدالله حسینی به عنوان مشاور شهردار در قرارداد بنیاد تعاون ناجا و علیرضا محمدی به عنوان مشاور گردشگری منصوب شدند.

در ادامه انتصابات صورت گرفته، مسعود حاج نصراله به عنوان مشاور برنامه ریزی و امور اجرایی ، مهدی سهیلی پور به عنوان مشاور سرمایه گذاری شهردار و شعبانپور مشاور عمرانی شهردار و مهشید مقدم فلاح به عنوان مشاور امور بانوان منصوب شدند.

در بخش دیگری از انتصابات علی قانع به عنوان مشاور امور شورای اسلامی شهر (مدیر پارلمانی) منصوب شد.

طی حکمی از سوی دکتر نصرتی، شهردار رشت، محمد باقر بشردانش به عنوان مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری رشت منصوب شد.

همچنین آقایان پورشعبانعلی رئیس کارگروه املاک، پیروزام دبیر کارگروه املاک، شاهانی مدیر هماهنگی امور اجرایی شهر، رسولیان مدیر امور پیمان و رسیدگی و خلیل زاده به عنوان رییس اداره وصول مطالبات ، دبیر کمیسیون ماده ۷۷، منصوب شدند.

مسلم گنجی نیز از این پس با حکم شهردار به عنوان معاون نرم افزار و مهندسی اطلاعات سازمان فاوا فعالیت خواهد کرد و حسن هادی زاده به عنوان مدیریت مهندسی و ایمنی ترافیک منصوب شد.

در ادامه احکام صادر شده آقایان سلامی به عنوان مسئول پیگیری حوزه شهردار، جهانگیر به عنوان سرپرست معاونت فنی و اجرایی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهری و قنبری به عنوان معاون شهرداری منطقه ۱ فعالیت خواهند داشت.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *