انتصاب یک گیلانی در فدراسیون گلف؛شمال ما: محمدمهدی سعیدی، سرپرست انجمن وودبال، طی حکمی سارا نوروزی را بعنوان سرپرست کمیته داوران انجمن وودبال فدراسیون گلف ایران منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی هیات گلف گیلان، متن این حکم به شرح ذیل است:

سرکار خانم سارا نوروزی
با سلام؛ احتراما، با عنایت به تخصص، سوابق و تجربیات جنابعالی در امر داوری و قضاوت، بموجب این ابلاغ بعنوان سرپرست کمیته داوران انجمن منصوب می گردید. امید است با بهره گیری از خردجمعی بکارگیری داوران و اعضاء متخصص، نسبت به توسعه و تربیت داوران متعهد و نیز تحقق بازی جوانمردانه و رعایت عدالت در رویدادهای انجمن گام برداشته و در راستای اهداف انجمن وودبال کشور اقدام نمایید. توفیق و سربلندی سرکارعالی را از خداوند متعال خواستارم.
محمدمهدی سعیدی
سرپرست انجمن

به همین مناسبت مهدی لطفی سرپرست هیات گلف استان گیلان نیز انتصاب این بانوی ورزشکار و پرتلاش گیلانی به این سمت را تبریک گفت.
در این پیام آمده است ؛
بسمه تعالی
سرکار خانم سارا نوروزی
سلام علیکم
انتصاب سرکارعالی به سرپرستی کمیته داوران انجمن وودبال کشور که نشانگر توانمندی و شایستگی شما که از فرزندان پر تلاش گیلان زمین در این رشته ورزشی هستید ، موجبات خرسندی و مباهات اینجانب و خانواده فرهیخته گلف گیلان را فراهم نمود.
به همین مناسبت تبریکات اینجانب را به پیوست دعای خیر و آرزوی توفیقات روز افزون در راستای خدمت ، معرفی بیشتر و توسعه این رشته ورزشی پذیرا باشید.
با احترام
مهدی لطفی
سرپرست هیات گلف گیلان

گفتنی است سارا نوروزی فعال رشته وودبال از گیلان و همچنین داور و مربی رسمی انجمن وودبال ایران می باشد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *