عکس از علی شریفی؛شمال ما: فستیوال قهرمانی کاراته گیلان به مناسبت هفته تربیت بدنی و روز دانش آموز در رشت برگزار شد.

به گزارش ایسنا، دومین دوره فستیوال و قهرمانی کاراته آزاد استان گیلان به مناسبت هفته تربیت بدنی و روز دانش آموز در رده سنی نونهال، خردسال، نوجوان و جوان در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد.

در این دوره در رده سنی نوجوانان در وزن‌های منهای ۳۵ تا مثبت ۵۰ کیلو گرم به ترتیب صدرا هدایتی، پوریا گیاه چین، محمد جواد کاظمی، محمد آذر پیرا، رامتین موقری، سعید جعفری، محمد جواد عطایی به مدال طلا دست یافتند.

در رده سنی جوانان نیز از وزن منهای ۴۵ کیلو گرم تا مثبت ۶۵ کیلو گرم به ترتیب ابوالفضل ایاسی، امیرحسین علیدوست، حسین کرمی، محمدحسین کاظمی، امیررضا ضیامهر و سید علی میر اکبری موفق به کسب رتبه نخست شدند.

مقاوم اول تا سوم تیمی نیز در رده سنی نوجوانان و جوانان به ترتیب رشت با ۸ طلا، ۹نقره و ۱۱برنز، رودبار با ۳طلا، ۱نقره و ۲برنز و لاهیجان با ۲طلا، ۱نقره و ۲برنز می‌باشد.

در انتهای رقابت‌ها از مسعود رهنما عضو ارشد کمیته فنی فدراسیون جهانی با کاپ یادبود تقدیر شد و همچنین از مربیان منتخب کاراته ازاد در هشت دوره اردوی تمرینی اعزام به مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی، قهرمان جایزه بزرگ wko 2017 ، قهرمان مسابقات کاپ اروپا ۲۰۱۷ و نفرات برتر مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی با اهدای کاپ و لوح سپاس از طرف اسفندیار زیال سرپرست هیات کاراته استان گیلان و نعمت اله نوری زاده مسئول کاراته ازاد استان گیلان تجلیل و قدردانی شد.

عکس: علی شریفی

 


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *