قطار تغییرات به ارشاد گیلان رسید؛شمال ما: از میروحید فخر موسوی به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی تصدی پست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان نام برده می‌شود.

فخر موسوی به مدت سه سال و نیم در دولت تدبیر و امید معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان بود که با توجه به اختلافاتش با دکتر فاضلی مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان و گله‌مندی از بی‌توجهی فاضلی به مشکلات هنرمندان استان از این سمت استعفا داد و در تیر ماه سال‌جاری به عنوان معاون نظارت و ارزیابی اداره‌کل آموزش و توسعه فعالیت‌های هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

حال گفته می‌شود با توجه به عملکرد ضعیف فاضلی، فخر موسوی که سابقه ریاست در اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان‌های سیاهکل، لنگرود، رودسر، رشت و همچنین سوابق اجرایی زیادی در بخش‌های فرهنگی و هنری در سطح کشور دارد به عنوان یکی از گزینه‌های جدی پست مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان مطرح شده است.

با پیگیری خبرنگار شمال ما مشخص شد که مقدمات این امر در حال انجام شدن است و به زودی شاهد تغییر اساسی در راس حوزه فرهنگی استان خواهیم بود،

در همین رابطه تعدادی از هنرمندان استان با استقبال از این تغییر احتمالی، وضعیت فرهنگ و هنر و هنرمندان استان را اسفناک توصیف کرده و ابراز امیدواری کردند با تغییر در پست مدیریت و آمدن فخر موسوی امید در دل آنها زنده شود. گویا بی‌توجهی گسترده به قشر فرهیخته هنرمندان و اهالی رسانه که در دوره فاضلی به اوج خود رسیده است هنرمندان گیلان را نیز خسته کرده و معتقدند که کشتی فرهنگ و هنر استان به یک ناخدای جدید نیاز دارد ناخدایی که این کشتی طوفان زده را از امواج متلاطم بی‌تدبیری عبور داده و آن را در مسیر آرامش قرار دهد.


کانال تلگرام شمال ما

2 پاسخ به “فخر موسوی در راه رشت/ اداره‌کل ارشاد گیلان دستخوش تغییرات می‌شود”

  1. بیطرف گفت:

    عزیز
    تازه استان ازدست امثال فخرنجات پیداکرده.اگه تنهایک کارمثبت فاضلی روبشمریم کنارگذاشتن این بنده خدابود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *