رمضانپور نرگسی پاسخ دهد؛



رمضانپور باید به این نکته مهم توجه داشته باشد که وقتی او به عنوان یک عضو کوچک شورای شهر به نصایح و توصیه‌های آیت‌الله قربانی اهمیتی نمی‌دهد و…

 

شمال ما: احمد رمضانپور نرگسی، عضو شورای شهر رشت در جلسه اخیر این شورا در واکنش به صحبت‌های اخیر آیت‌الله قربانی در نماز جمعه گفته است «تکلیف شرعی و غیرت دینی ما باعث انتخاب مسعود نصرتی به عنوان شهردار رشت شده است؛ ما خود را فرزندان امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان می‌دانیم و اگر هم در انتخابمان اشتباه کردیم نباید موضوع اینگونه در نمازجمعه مطرح می‌شد».

همچنین وی به موضوع انتخاب مصطفی سالاری به عنوان استاندار گیلان اشاره کرده و گفته است «با وجود رای بالای مردم گیلان به دولت روحانی، او می‌خواهد با انتخاب استاندار غیربومی مردم گیلان را تنبیه کند».

عضو شورای شهر رشت در ادامه سخنانش از آیت‌الله قربانی می‌خواهد که با غیرت دینی خود از انتصاب استاندار غیربومی جلوگیری کند.

حال رمضانپور نرگسی باید به این سوال پاسخ دهد که این «تکلیف شرعی و غیرت دینی» دقیقا چیست که اعضای شورای یک شهر را مجاب می‌کند که شهرداری غیربومی انتخاب کنند و عین حال نماینده ولی فقیه در همان استان باید با تکیه بر آن جلوی انتصاب استانداری غیربومی را بگیرد؟!

رمضانپور باید به این نکته مهم توجه داشته باشد که وقتی او به عنوان یک عضو کوچک شورای شهر به نصایح و توصیه‌های آیت‌الله قربانی اهمیتی نمی‌دهد و در جلسه شورای شهر رشت اینچنین در مقابل سخنان وی در نمازجمعه جبهه می‌گیرد؛ چطور از آیت‌الله قربانی انتظار دارد که با غیرت دینی خود وزیر کشور را مجاب کند که در تصمیم خود تجدیدنظر کرده و نجفی را در سمت استانداری گیلان ابقا کند؟

.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *