رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان:شمال ما: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان،گفت:خبرنگاران خود را چشم بینا و زبان صادق و گویای مردم در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی می‌دانند و همواره بر تعهد و امانت‌داری خویش صحه گذاشته‌اند.

 

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی اشجری در گفتگو با ایسنا، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار،اظهار کرد:روز خبرنگار،روز مجاهدانی‌ست که با سلاح اندیشه و قلم خود مردانه و متعهدانه در خط مقدم جنگ نرم و هجمۀ فرهنگی دشمنان قسم‌خورده اسلام ایستاده‌اند و در پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.

وی تصریح کرد:شیرمردان و زنانی که علی‌رغم جوسازی‌ها، شایعه پراکنی‌ها، هیاهو‌آفرینی‌ها، شانتاژهای خبری و فشارهای خارجی با آگاهی و بصیرت، دل و جان به رهنمون‌های مقام معظم رهبری سپرده‌اند و تا آخرین نفس نگهبان آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل(ره) و شهیدان والامقام انقلاب خواهند ماند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان،با بیان اینکه خبرنگاران ایران اسلامی با علم به رسالت عظیم خویش عاشقانه دین خود را در تاریخ سی و نه ساله انقلاب اسلامی ایران ادا کرده‌اند،گفت:خبرنگاران خود را چشم بینا و زبان صادق و گویای مردم در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی می‌دانند و همواره بر تعهد و امانت‌داری خویش صحه گذاشته‌اند .

حجت الاسلام اشجری،ادامه داد:خبرنگاران انقلابی و متعهد استان گیلان در بزرگداشت ایام‌الله انقلاب اسلامی تعاملی مثبت، سازنده و ارزشمند با «شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان» داشته و همواره در انعکاس اخبار مراسم و مناسبت‌های انقلاب اسلامی اهتمام ویژه ورزیده‌اند. بی‌تردید برگزاری باشکوه مراسم ملی و انقلابی در استان مرهون همدلی و همکاری صمیمانۀ اصحاب رسانه در امر آگاهی بخشی، اطلاع‌رسانی و ترغیب به‌موقع مردم برای حضور در صحنه و همچنین انعکاس شایسته، هوشمندانه و گستردۀ مراسم است .


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *