سرپرست شهرداری رشت تاکید کرد:شمال ما: مهندس فرامرز جمشید پور با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی دقیق جهت تحقق درامدهای پیش بینی شده  اذعان داشت: الویت هزینه از سوی معاون مالی اقتصادی، مدیریت اداره درامدهای عمومی و مدیران مناطق باید در پرداخت های پرسنلی و هزینه های ضروری باشد.

 

مهندس جمشید پور  با اشاره به لزوم شناسایی و تعرفه افراد مستعد و مناسب در حوزه های درامدی گفت: افرادی که در حوزه های درامدی بنا به دلایلی کنار گذاشته شده و یا در واحدهای غیر تخصصی مشغول به کار می باشند شناسایی و نسبت به بکار گیری انها با صدور ابلاغ و پیش بینی ابزارهای تشویقی مناسب اقدام خواهد شد.

وی افزود: اجرا و اتمام پروژه های در دست اقدام و سرعت بخشی در اجرای پروژه های عمرانی از دبگر الویت های شهرداری طی ماههای اینده است.

مهندس فرامرز جمشیدپور خاطرنشان کرد: معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی و مناطق باید با توجه به فصل گرما از حداکثر ظرفیت و پتانسیل های سازمان عمران در حوزه اسفالت و خدمات عمرانی  بهره مند  شود.

سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر تهیه  فهرست هزینه های ضروری از سوی امور مالی مرکز و مناطق تصریح کرد: فهرست هزینه های فوق باید جهت برنامه ریزی پرداخت به حوزه معاونت مالی اقتصادی ارائه گردد.

این مسئول شناسایی مناصب تاثیرگذار در افزایش درامد را از دیگر وظایف معاونت مالی و اقتصادی عنوان کرد و گفت: پس از شناسایی این افراد توسط معاون مالی و اقتصادی ، مدیران مناطق و ارائه راهکارهای مناسب توسط افراد از  مزایای حق مسئولیت برخوردار خواهند شد.

منبع: آوای رشت


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *