رئیس و مسئولین باید پاسخگو باشند؛شمال ما: در راستای اتفاقات رخ داده در دانشگاه پیام نور رشت و اقدامات عجیب مسئولین این دانشگاه که وسایل و تجهیزات یکی از تشکل های دانشجویی این دانشگاه را از اتاق کارشان بیرون ریختند، ما در رابطه با این موضوع با تعدای از دانشجویان گفتگو نمودیم که نظرات خود را نسبت به این موضوع اعلام کنند. در ادامه سخنان صحبت های دانشجویان را خواهید دید.

 

لیدا نورنیا:
به نظر من رییس و مسئولین باید پاسخگوی این رفتار باشن .. نمیشه که همینجوری با توهین با تشکل ها رفتار بشه اونم در فضای دانشگاه بعد هیچکدوم از مسئولین پاسخ که ندن هیچ ازش با بی توجهی رد بشن … اگر قراره با مسائل اینطور برخورد کنن ، پس چرا اصلا پشت این میزها نشستن؟؟ امام خمینی ره فرموده اند که :” دانشجویان آینده این مملکت هستند. ”
بعد این مسئولین اینجوری دارن به گفته امام و دانشجویان احترام میذارن؟
اگر قراره اینطور رفتار بشه و نتونن از پس همچین اتفاقاتی بربیان ،بنظرم بهتره میزهارو تحویل بدن تا افراد لایق جاشون رو بگیرن.

 

امین فلکدوست:
وقتی مسئولین دانشگاه نمیتونن یه جای کوچیک مثل یه دانشگاه که فعالیت های محدودی داره و گسترده نیست مثل فعالیت های خارج از دانشگاه رو اداره کنند به نظرم بهتره پستشون رو بدن به کسایی که قابلیت فعالیت در این زمینه ها رو داشته باشند نه اینکه وقتی کارشون داری درگیر سیاست های خارج از دانشگاه باشه.
این برخورد با دانشجوی یک دانشگاه در حد استان نیست دانشجوها آینده ی کشور ما هستند با هر یه کلام دانشجو میتونه کلی از چیزهایی که میخواد اتفاق بیفته تغییر کنه بها دادن به شخصیت دانشجو در اولویت اول قرارداره تا اینکه یک مسئول از بالا نگاه کنه و من دانشجو و فعالیت های من دانشجو رو نادیده بگیره و بگه به درد نمیخوره.

بنیامین داداش زاده:
به نظر من رییس و مسئولین باید پاسخگوی این رفتار باشن .. نمیشه که همینجوری با توهین با تشکل ها رفتار بشه اونم در فضای دانشگاه بعد هیچکدوم از مسئولین پاسخ که ندن هیچ ازش با بی توجهی رد بشن … اگر قراره با مسائل اینطور برخورد کنن ، پس چرا اصلا پشت این میزها نشستن؟

 

نادیا بهجتی:

نظری ندارم، ولی واقعا بی احترامی مسئولین به دانشجوهای که به تشکل های دانشجویی چنین بی احترامی می کنند.

 

امین خلق معین:
همه تشکل ها باید آزاد باشن و آزاد کار کنند محیط دانشگاه محیط تعامل باشه نه این که محیط دانشگاه فقط خفقان باشه اگه در دانشگاه محدودیت فرهنگی داشته باشیم این محدودیت به تشکل های دانشجویی و دانشجو ضربه وارد میکنه.

علی حمیدی:

نظرم اینه که این عمل دانشگاه نشانه بی خردی اونهاست.

ریختن وسایل یک تشکل دانشجویی تو راهرو دانشگاه نشانه دهن کجی به اعضا کانون نیست، در واقع اونا با این کارشون علنا اعلام کردند ما با تشکل فرهنگی و کار فرهنگی مشکل داریم و با این کار هم به خیال خودشون ریشه زنی کردند.

اینقدر شخصیت نداشتند احترام اسم شهید رو نگه دارند.

منبع: گیلان تایمز


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *