حضور یک نماینده در تیم ملی افتخار یک استان است؛شمال ما: چند روز پیش گفتگویی از یکی از کشتی گیران پیشکسوت منتشر شد که بسیار متاثر کننده بود.

بهمن طریقی کشتی گیر پیشکسوت گیلانی در این گفتگو به نامه هیات کشتی گیلان به فدراسیون برای جلوگیری مربیگری وی در سطح تیم ملی اشاره کرد. اتفاقی که شاید فقط در گیلان می توان آن را شاهد بود که رئیس یک هیات ورزشی در یک برنامه تلویزیونی ادعا کند که شخصی از زیرمجموعه این هیات با لابی و رفیق بازی مربی تیم ملی شده است ادعایی که تعجب مجری برنامه را هم برانگیخت.

نقی هدایتی باید بپذیرد که نه ادعاها وی درباره این پیشکسوت درست بوده و نوع صحبت او در برنامه تلویزیونی در حد یک رئیس هیات بوده است.

باید قبول کنیم که بهمن طریقی یکی از بهترین آزاد کاران دهه پیش استان بوده و بارها کشتی گیران مطرح آن زمان را با صلابت شکست داده است در عرصه مربیگری نیز این پیشکسوت کشتی جوانان گیلان را سوم کشور کرد و با این کارنامه به اردوی تیم ملی دعوت شد.

همانطور که طریقی اعتقاد دارد “حضور یک نماینده در تیم ملی افتخار یک استان است” بنابراین اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات کشتی باید حامی چنین سرمایه هایی باشند نه اینکه با تخریب چنین افرادی مانع پیشرفت یک ورزش در استان شوند.

.

 

.
رژه تیم ملی ایران در سال ۱۳۶۹ در مسابقات بین المللی ۲۲ بهمن جام تختی
امیر توکلیان/ بهمن طریقی/ داود قنبری /مهرداد سعدی نژاد/ بهروز یاری/ اکبر فلاح

.

 

.
تقی اکبرنژاد , مهرداد سعدی نژاد , بهمن طریقی

منبع: شعاع مشرق


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *