مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان:شمال ما: چهار ورزشکار گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی کایاک دعوت شدند.

 

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان روز دوشنبه گفت: با اعلام فدراسیون قایقرانی، ۱۳ قایقران به مرحله جدید اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی کایاک دعوت شدند که چهار قایقران از استان گیلان هستند.
سعید علیپور در گفت و گو با ایرنا افزود: بر این اساس ، پیمان قویدل ، علی آقامیرزایی ،جواد مومنی و صادق زمانی از استان گیلان به مرحله جدید اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی کایاک دعوت شدند.
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: این چهار ورزشکار شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان باید از عصر امروز (دوشنبه) در مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی که در تهران برپا می شود ، حضور یابند .
علیپور اضافه کرد: اردوی تیم ملی قایقرانی کایاک تا روز دهم بهمن ماه سال جاری به سرمربیگری ایرج اقلیمی از گیلان و مربیگری انوش عباسی از این استان در تهران ادامه خواهد یافت.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: تیم ملی قایقرانی ایران خود را برای شرکت در مسابقات آسیایی سال آینده که در کشور چین برگزار می شود ، آماده می کند و امیدواریم که پیمان قویدل ، علی آقامیرزایی ،جواد مومنی و صادق زمانی از استان گیلان بتوانند به عضویت تیم ملی قایقرانی درآیند تا در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت کنند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *