دروازه بان تیم ملی فوتبال جوانان:شمال ما: دروازه بان تیم ملی فوتبال جوانان با اشاره به کسب جواز حضور درجام جهانی ۲۰۱۷ بعد از ۱۶ سال، گفت:هدف اصلی مان درمسابقات آسیایی، عنوان قهرمانی بود.

 

نیما میرزازاد روز چهارشنبه درگفت و گو با ایرنا اظهار کرد: خدارو شاکرم با درخشش درتیم ملی توانستیم بعد از ۱۶سال طلسم ناکامی را بشکنیم و به جام جهانی صعود کنیم .
وی افزود: قطعا عوض کردن مقام قهرمانی آسیا با نایب قهرمانی ناراحت کننده است ولی صعود به جام جهانی تلخی قهرمان نشدن درآسیا را جبران کرد.
میرزازاد خاطرنشان کرد: با تلاش کادر فنی و همه عوامل تیم ملی و همت همه بازیکنان تیم ملی درجام جهانی نتایج قابل قبولی را به دست می آوریم .
دروازه بان تیم ملی فوتبال جوانان با اظهار تشکر از زحمات اعضای فدراسیون فوتبال و حمایت همه جانبه مردم گفت:درجام جهانی ۲۰۱۷ نیز فوتبال زیبا و درخور نام تیم ملی ایران به نمایش می گذاریم و تمام تلاشمان این است که با دست پر برگردیم.
میرزازاد با اشاره به اعزام تیم ملی جوانان به کره جنوبی یادآورشد: تورنمنت چهارجانبه بین تیم های ملی ایران ، انگلیس، نیجریه و کره جنوبی برای آمادگی هرچه بیشتر درجهت حضور مقتدرانه در بازیهای جام جهانی ۲۰۱۷ برگزار می شود.
نیما میرزا زاد، به عنوان دروازه بان دوم ملوان بندرانزلی درتیم جوانان این باشگاه بازی می کرد که با درخشش خود توانست با جلب نظر سرمربی بزرگسالان بعنوان دروازه بان دوم به تیم بزرگسالان راه پیدا کند .
وی با دعوت امیرحسین پیروانی به تیم ملی فوتبال جوانان و درخشش دراردوهای تیم ملی توانست دروازه بان اول تیم ملی جوانان شده و با کسب عنوان نایب قهرمانی درمسابقات آسیایی جواز حضور درجام جهانی ۲۰۱۷را به همراه تیم ملی فوتبال جوانان به دست آورد.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *