شمال ما: درست است که آشپزخانه های ستاره های خیلی باکلاس و گران است، ولی دلیلی ندارد که نتوانیم از دکوراسیون آنها الهام بگیریم.

جنیفر آنیستون و جاستین تیراکس در حالیکه منتظر هستند خانه اصلی شان ساخته شود در این خانه 1700 فوت مربعی زندگی می کنند که یک آشپزخانه مثلثی شکل دارد. به قفسه های باز و مدرن آشپزخانه نگاه کنید. حتی می توانید مثل آنها ماهیتابه ها را از دیوار آویزان کنید و به آشپزخانه حال و هوایی صمیمی بدهید.


با آنکه سارا جسیکا پارکر و متیو برادریک این خانه را بعد از یک سال فروختند، ولی قبل از فروش پول زیادی خرج بازسازی آن کردند. لوازم آشپزخانه استیل، کانترهای سنگی و چوبی مدرن و شومینه زیبا، از ویژگی های تجملی این آشپزخانه هستن. برای آنکه مد و کارکرد را در آشپزخانه خود تلفیق کنید، باید لوازم خانگی را ارتقا دهید و کابینت یا کانترهای چوبی انتخاب کنید.


الن دجنرز و پورشیا دو روسی را از تلویزیون می شناسیم. آنها چندان هم با بازار معاملات املاک غریبه نیستند و دائماً در حال خریدن خانه هستند. این خانه واقع در بورلی هیلز، هفتمین خانه ای است که خریده اند. مشخصه اصلی این آشپزخانه، جزیره بزرگ و کابینت شیشه ای نصب شده به سقف در بالای جزیره است. می توانید برای خودتان از این سبک کابینت بسازید و نصب کنید.


خانه آماندا سیفرید در لوس آنجلس که در سال 1916 ساخته شده است حدوداً 2700 فوت مربع است. البته این خانه استخر، لوازم صنعتی و کفپوش گرمایی هم دارد. برای آنکه همین نمای مدرن را در آشپزخانه تان پیاده کنید، باید کفپوش چوبی تیره بکار ببرید و کابینت هایتان را سفید کنید.


جری سینفلد و همسرش این خانه را دو سال پیش فروختند، ولی عکاس ما توانست قبل از فروش آن چند عکس از آشپزخانه بگیرد. به استفاده هوشمند از جزیره به عنوان کابینت نگاه کنید. نورپردازی این آشپزخانه هم هدفمند است. پس برای دکوراسیون آشپزخانه خود نورپردازی و استفاده درست از فضاها را فراموش نکنید.


آشپزخانه منزل جنیفر لوپز در کالیفرنیا به رنگ خاکستری نقاشی شده است. پس بدانید که رنگ در آشپزخانه بسیار مهم است و بر روحیه انسان تأثیر دارد. پس سعی کنید از رنگ های استفاده کنید که دوست دارید در فضای آشپزخانه حال و هوای مطلوبتان را ایجاد کند. آبی به اتاق آرامش می دهد و زرد نشانه اجتماعی بودن است. رنگ قرمز اشتهای شما را برمی انگیزد.


جدیدترین خانه کارگردان جود اپاتو (او و همسرش لسلی مان چندین و چند ملک دارند) در مالیبو، شبیه یک آلاچیق زیبا و مدرن است که چهار اتاق خواب و یک اتاق مهمان دارد. آشپزخانه این خانه از بقیه قسمت ها شاخص تر است زیرا دو اجاق گاز و یک اجاق رومیزی جداگانه دارد و دیوارهای آن از کاشی های هندسی پوشیده شده است. کانتر جزیره چوبی است. برای مدرن کردن آشپزخانه خود برای دیوارها کاشی مناسبی تهیه کنید.


آشپزخانه دایان کیتون، درس خوبی درباره ترکیب رنگ ها و طرح های شاد به ما می دهد. اگر دوست داشتید که به فضای آشپزخانه تان روح بدمید، از کاغذ دیواری های شاد استفاده کنید.


متیو پری خانه خود در تپه های هالیوود را سه ماه پیش فروخت. ولی این خانه آشپزخانه مدرنی داشت که کف آن از موزائیک مرمرنما است و جزیره سفیدی در وسط و یک هود بالای آن دارد. برای آنکه سبک مدرن با کارکرد تلفیق شود، می توانید یک هود منحصر بفرد بخرید یا کفپوش خوبی نصب کنید.


از ردیف ماهیتابه های آویزان گرفته تا هود بالای اجاق و کابینت های فراوان (و دو جزیره!)، خانه سابق سالی فیلد، انگار برای یک سرآشپز درجه یک ساخته شده بود. برای آنکه این نما را برای خودتان هم پیاده کنید، سینک های جزیره را مد نظر قرار دهید و از فضای آشپزخانه و کابینت ها هوشمندانه استفاده کنید.

منبع: برترین ها


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *