سکوت آقای مدیرکل؛ 

شمال ما، امیر رمضانی کینچاه: علی‌رغم آنکه حدود هشت ماه تا برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا مانده است اما فعالیت‌های تبلیغاتی زودهنگام، غیرقانونی و در برخی موارد با سوءاستفاده از موقعیت شغلی و سازمانی برخی افراد آغاز شده است.

نمونه اینگونه فعالیت‌ها، رئیس یکی از هیات‌های ورزشی استان گیلان است که متاسفانه با آنکه مدیریت وی هیچ دستاورد برجسته‌ای برای استان نداشته و نتوانسته است حتی یک مدال المپیک، جهانی و آسیایی برای استان گیلان به ارمغان بیاورد، نشست خبری برگزار می‌کند تا با این کار شاید از قافلۀ انتخابات عقب نماند و از این فرصت طلایی برای تعرفه خود توسط برخی رسانه‌ها آن هم با عکس انتخاباتی نهایت بهره را ببرد.

حضور در محافل اجتماعی و انجمن‌های خیریه اگر چه کار پسندیده‌ای است اما وقتی جنبه تبلیغاتی و عامه‌فریبی به خود بگیرد خوشایند نبوده و این سوال را به‌وجود می‌آورد که این همه در بوق و کرنا دمیدن برای کدام مطامع سیاسی و جاه‌طلبانه است؟ کاش تمام هم و غم رئسای هیئات ورزشی گیلان، گشایش گره از کار ورزش و ورزشکاران مظلوم این استان بود نه پرکردن رزومه خود برای دستیابی به پست، مقام و یا کرسی شورای شهر.

امیدواریم استاد «مسعود رهنما» مدیرکل ورزش و جوانان گیلان که شعار جدایی ورزش از سیاست را سر لوحه کار خود قرار داده است، در برابر اینگونه فعالیت‌ها و سوءاستفاده‌ها از جایگاه و موقعیت هیئات ورزشی بایستد و از حق و حقوق ورزشکاران استان که رویای ملی‌پوش شدن و کسب مدال‌های رنگارنگ جهانی را در سر می‌پرورانند دفاع کند.

در انتخابات دوره گذشته شورای اسلامی شهر رشت نیز رئیس یک هیات ورزشی پرمخاطب خود را کاندیدا کرده بود که علی‌رغم همه تلاش‌ها، در راه رسیدن به آمال و آرزوهای خویش ناکام ماند.

.

 


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *