فرمانده سپاه قدس گیلان:شمال ما: فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: مبارزه با نظام سلطه تمام‌شدنی نیست زیرا گفتمان انقلاب اسلامی و اسلام ناب با اهل ظلم و فساد کنار نمی‌آید.

 

به گزارش فارس، سردار محمد عبدالله‌پور ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مسؤول بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به اینکه سپاه پاسداران برای حراست از انقلاب اسلامی در تمام عرصه پیشتاز است، اظهار کرد: عرصه فرهنگی از موضوع‌های مهم در جامعه است‌.

وی به مسؤولیت‌پذیری افراد در نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: در دوران دفاع مقدس شهدا به دنبال پست و مقام نبودند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سلاح به اندازه کافی در دوران دفاع مقدس در اختیار نداشتیم، خاطرنشان کرد: رزمندگان با جسم خود موانع را کنار زدند و به شهادت رسیدند.

عبدالله‌پور روحیه امتناع از مسؤولیت را قابل ستایش خواند و بیان کرد: مسؤولیت‌ها باید به طرف انسان بیاید.

وی بر حرکت با استحکام در مسیر شهدا تأکید کرد و گفت: حرکت بسیج دانشجویی باید در راستای آرمان‌های امام(ره) و شهدا باشد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به وجود۲۵۰ هزار نفر دانشجو در ابتدای انقلاب اسلامی در کشور، تصریح کرد: در طول انقلاب اسلامی منشأ اثر خیر بسیار شدند.

عبدالله‌پور به وجود پنج میلیون نفر دانشجو در کشور اشاره کرد و یادآور شد: از سرمایه بزرگ دانشجویان باید برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه تشکیل بسیج طلاب و دانشجویی توسط امام(ره) نشان‌دهنده تاثیرگذاری این اقشار در جامعه است، یادآور شد: مبارزه با نظام سلطه تمام‌شدنی نیست زیرا گفتمان انقلاب اسلامی و اسلام ناب با اهل ظلم و فساد کنار نمی‌آید.

فرمانده سپاه قدس گیلان به مقابله با انقلاب اسلامی برخی در داخل و خارج از کشور اشاره کرد و افزود: جمهوری اسلامی با کسی دعوا ندارد اما ویژگی انقلاب اسلامی استکبارستیزی است.

عبدالله‌پور با اشاره به اینکه اگر روزی با نظام سلطه کاری نداشته باشیم انقلاب از بین می‌رود، گفت: انقلاب نکردیم تا با نظام سلطه، ظلم و جور کنار بیاییم زیرا خودمان دارای قدرت هستیم و باید تمدن اسلامی شکل بگیرد.

وی، دو قشر طلبه و دانشجو برای رسیدن به تمدن اسلامی را مهم خواند و تصریح کرد: مبارزه با استکبار پایان‌ناپذیر بوده و اگر در عرصه حوزه و دانشگاه درست عمل شود در مبارزه طولانی مشکلی نداریم.

فرمانده سپاه قدس گیلان به هزینه بسیار دشمن در انحراف بین قشر طلبه و دانشجو اشاره کرد و گفت: حقایق انقلاب باید برای جوانان تبیین شود تا بتوانیم در مقابل دشمنان دفاع جانانه داشته باشیم.

وی ادامه داد: امروز در دانشگاه‌ها برخی پول نظام را می‌خورند اما خیانت می‌کنند و بیشتر آنها مزدور هستند و در این فضای سخت بسیج دانشجویی وظیفه دارد از انقلاب اسلامی حفاظت کند.

عبدالله‌پور با اشاره به اینکه ملامت تعدادی مسؤول و نبود امکانات نباید اختلالی در کارها به وجود آورد، تصریح کرد: شهدا این نگاه را نداشتند.

سپاه طرفدار در هیچ جناح و حزبی نیست و تنها در خط ولایت فقیه است

وی با تأکید بر اینکه سپاه و بسیج به دنبال حزب، گروه و اختلاف نیست، خاطرنشان کرد: به دنبال حزب و گروه بودن را در شأن بسیج نمی‌دانیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود: به سپاه اتهام می‌بندند که طرفدار این جناح یا آن گروه است اما خط ما مسیر ولایت بوده و متوجه شدیم ولایت را نباید در هیچ شرایطی تنها بگذاریم و بسیجیان پشت سر ولایت حرکت می‌کنند و هر کس با ولایت زاویه پیدا کند با سپاه و بسیج زاویه پیدا کرده است.

وی متذکر شد: اگر کسی با ولایت باشد با او هستیم و اعتقاد داریم راه نجات ملت حرکت پشت سر رهبری است و در این مسیر از ملامت دیگران ترسی نداریم.


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *