رئیس شورای شهر رشت:شمال ما: رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: وضعیت رودخانه‌های زرجوب و گوهررود رشت همچنان اسفناک بوده و جزو آلوده‌ترین رودخانه‌های جهان هستند.

 

به گزارش فارس، محمدعلی رفیعی‌ عصر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهر گزارشی از مشاهدات خود از رودخانه‌های روسیه را ارائه کرد.

وی اظهار کرد: اخیراً در سفری که با هزینه شخصی خود به روسیه داشتم زیبایی رودخانه‌های مصنوعی این کشور را دیدم و به حال وضعیت نابسامان رودخانه‌های طبیعی زرجوب و گوهررود رشت گریستم.

این مسؤول با بیان اینکه بنده و دیگر همکارانم مخالف توسعه شهر رشت نیستیم، افزود: باید به اولویت‌ها توجه کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: اخیراً فیلمی توسط یکی از شهروندان از ماهیان مرده در زیر پل آهنی روی رودخانه زرجوب ارسال کرد که در این فیلم تصاویر تعداد زیادی از ماهیان مرده دیده می‌شود و بسیار تأسف برانگیز است.

وی با تصریح بر اینکه شهردار رشت باید به وضعیت دو رودخانه این شهر توجه کند، گفت: زرجوب و گوهررود رشت جزو آلوده‌ترین رودخانه‌های جهان هستند.

رفیعی‌نوده تصریح کرد: در رشت بیشتر به مباحث سنگفرش و پیاده‌راه توجه می‌شود اما موضوع رودخانه‌ها بسیار مهم است.

وی با مهم خواندن توجه به زرجوب و گوهررود، خواستار رسیدگی بیشتر به رودخانه‌های رشت شد.

در ادامه جلسه مذکور موضوع استعفای محمود باقری خطیبانی به رأی گذاشته شد که اعضای شورا با آن موافقت نکردند.


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “وضعیت آلودگی رودخانه‌های رشت همچنان اسفناک است”

  1. امين گفت:

    چرا با استعفای باقری موافقت نکردید؟این ادم فقط دنبال تخریب و مسایل حاشیه ای هست.ضمنا اقای رییس شورا رودخانه های رشت بله حتما باید اباد بشه منتها این خرابکاریه ۵۰ سال پیشه نه مربوط به شهردار فعلی تاالان کجاتشریف داشتید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *