هجمه علیه کاپیتان گیلانی تیم ملی کاراته آزاد؛در روزهای اخیر شاهد بداخلاقی‌هایی علیه کاپیتان تیم ملی کاراته آزاد هستیم تا جایی که به جای تقدیر و تشکر از این ورزشکار گیلانی وی را متهم به دروغگویی کرده‌اند.

شمال ما: پویا صالحی کاراته کای رشتی وزن ۸۰- کیلوگرم  تیم ملی ایران در مسابقات جهانی کیوکوشین کاراته دانشجویان جهان در ژاپن مدال نقره جهان را کسب کرد اما متاسفانه اینروزها گریبانگیر بداخلاقی هایی شده است که رد پای آن را در برخی از رسانه ها می بینیم که موجبات دلسردی این افتخار کاراته ایران شده است.

به گزارش شعاع مشرق، رویدادهای ورزش کاراته که در دنیا همانند کشتی به دو شیوه مبارزه ای آزاد و کنترلی برگزار می شود متاسفانه در گیلان به دلیل سو مدیریت همواره دچار تعارضاتی بوده است که گویا هجمه های اخیر به کاپیتان آزاد کار تیم ملی ایران نتیجه این تضادها و تعارضات است.

پویا صالحی که یکی از پرافتخارترین آزاد کاران کاراته ایران و پرافتخارترین آزاد کار استان گیلان است با تلاش خود پرچم جمهوری اسلامی ایران را به اهتزار در آورد و اینروزها اسیر بازی های سیاسی انحصار طلبانه خواهرزاده هایی شده است که سودای ورود به شورای شهر رشت در انتخابات آتی را دارند.

حمایت و تقدیر از چنین ورزشکارانی کمترین کار ممکن برای جبران تلاش های شبانه روزی این قهرمانان است که متاسفانه در استان گیلان جای آن را  تضعیف و تخریب گرفته است.

اعزام کاراته کاران کنترلی به مسابقات کاراته دانشجویان جهان به کشور پرتغال به دلیل عدم دریافت روادید انجام نشد و در بخش آزاد این مسابقات در ۱۵ و ۱۶ مرداد ماه در کشور ژاپن زیر نظر سازمان جهانی کیوکوشین کاراته برگزار شد که پویا صالحی ورزشکار گیلانی تیم ملی کاراته توانست با حضور در فینال این مسابقات بر سکوی نائب قهرمانی بایستد.

برخی از افتخارات پویا صالحی در آوردگاه های آسیایی و جهانی

برنز جهان تایلند ۲۰۰۸
نقره تیمی جهان۲۰۱۰
آسیایی چین جام شانگهای ۲۰۰۹
طلای اسیایی تهران ۲۰۰۵
برنز جهانی ژاپن ۲۰۱۲
طلای جام جهانی کاراته ۲۰۱۳
طلای باشگاهای جهان ۲۰۱۵
نائب قهرمانی دانشجویان جهان۲۰۱۶

.

http://shoaemashregh.ir/wp-content/uploads/2016/08/photo_2016-08-15_20-22-33.jpg

 

.

photo_2016-08-15_20-24-32

.

سالن متروپلیتن: محل برگزاری مسابقات کاراته المپیک ۲۰۲۰


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *