مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:شمال ما: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان استاندار این استان را حامی رسانه‌ها دانست و گفت: تخریب اشخاص و دستاوردها به معنای نقد نیست و رسانه‌ها نباید سعی در القای نظرها و عقاید خود داشته باشند.

 

فیروز فاضلی پیش از ظهر امروز در نشست اداره کل ارشاد استان با اشاره به نگرانی استاندار گیلان درباره فعالیت برخی رسانه‌ها و مریض خواندن آنها، اظهار کرد: استاندار گیلان همواره حامی رسانه‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه استاندار گیلان از حامیان نقد سازنده است، تصریح کرد: از رسانه‌های استان انتظار می‌رود در راستای رشد و توسعه گیلان به دولت کمک کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان صدور مجوزهای بسیار برای انتشار نشریات مختلف را با تأکید استاندار این استان عنوان کرد و گفت: نجفی بر تعامل سازنده با رسانه‌های منتقد تأکید دارد.

وی با تصریح بر اینکه رسانه‌ها اخلاق رسانه‌ای را رعایت کنند، خاطرنشان کرد: تخریب اشخاص و دستاوردها به معنای نقد نیست و رسانه‌ها نباید سعی در القای نظرها و عقاید خود داشته باشند.

فاضلی با بیان اینکه نقد آزادانه یکی از اصول مردم‌سالاری است، یادآور شد: گاهی رسانه‌ها حتی دستاوردهای بزرگ را به نقد می‌کشانند و رسانه‌ها در دولت تدبیر و امید آزادانه به نقد مسؤولان می‌پردازند.

وی فعالان رسانه‌ای گیلان را جزئی از خانواده بزرگ رسانه دانست و متذکر شد: انتظار می‌رود تمام رسانه‌ها در راستای اعتلای گیلان گام‌های با افتخار بردارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اصلاح امور رسانه‌ای در این استان را مهم دانست و خاطرنشان کرد: بنده به عنوان متولی حوزه رسانه در استان همواره مشی خود را بر این اساس قرار داده‌ام که تخلفات رسانه‌ها و تذکرات این اداره کل به آنها علنی نشود.

منبع: فارس


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *