تکلیف سپیدرود را مشخص کنید؛شمال ما: دقیقا یک ماه از صعود سپیدرود به لیگ یک می گذرد.۲۶ اردیبهشت ۹۵ تا ابد در ذهن فوتبالدوستان گیلانی باقی خواهد ماند.روزی که به گفته خیلی ها رکورد تماشاگر در تاریخ فوتبال این استان زده شد و حماسه بیست و پنج هزار نفری که چند هزار نفر هم نتوانستند وارد ورزشگاه شوند روزی به یاد ماندنی را برای همگان رقم زد.همه چیز آن روز خوب بود ولی بعد از گذشت چند روز همه چیز عادی شد.
جنگ قدرت و بحث پیچیده و خسته کننده مالکیت سپیدرود در این روزها به شدت صدای هواداران را در آورده است و هواداران پرشمار تیم اصیل گیلان از این همه بی توجهی و کم محلی خسته شده اند.
هنوز هم واقعا کسی نمی داند گره کور بحث مالکیت سپیدرود کجاست؟باشگاه سپیدرود طبق سیاست همیشگی خود همچنان روزه سکوت گرفته است و مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان هم شفاف سازی نمی کند و این وسط هوادار سپیدرود مثل همیشه بازیچه دست آقایان شده است.
همین بحث مالکیت سرمربی موفق سپیدرود را فراری داد و پیوس علی رغم علاقه فراوان به ادامه کار در سپیدرود به خاطر زیر بار نرفتن مدیران فعلی سپیدرود نسبت به تعهداتی که هیچ گونه سند و مدرکی دال بر مالکیت ندارند نتوانست به توافق برسد.هنوز تکلیف بازیکنان مشخص نشده است و تیم سرمربی ندارد.تنها ۷ هفته به شروع رقابتهای لیگ یک باقی مانده است و ما هنوز اندرخم یک کوچه ایم.
این را سوال از مدیر کل محترم و ورزشی اداره کل امور ورزش و جوانان استان جناب استاد رهنما داشتیم:

استاد رهنما شما که همیشه عرق و تعصب خود را به سپیدرود نشان داده اید و همانند هوادار دو آتیشه سپیدرود از گل زدن های سپیدرود خوشحالی می کردید چرا در مورد مالکیت سپیدرود شفاف سازی نمی کنید و این قضیه را فیصله نمی دهید؟کوتاهی واقعا از سمت چه کسی است؟خواهشا شفاف سازی کنید.

استاد رهنما ارزش و اهمیت و اعتبار سپیدرود در این استان از هیچ تیمی نه تنها کمتر نیست بلکه نشان داد به جهت اصالت و هویت خود در لیگ دو می تواند رکورد تماشاگر در این استان را بشکند.ما منتظریم با درایت خود هر چه سریعتر این قضیه را مدیریت کنید.اجازه ندهید بهانه این روزهای مدیران سپیدرود دو روز دیگر توجیه ای برای ناکامی احتمالی در لیگ یک باشد.

منبع: رودسپید


کانال تلگرام شمال ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *