مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان:قایقرانی ۹۱

شمال ما: مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت: ده گیلانی در اردوی انتخابی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام مردان ایران حضور یافتند.

 

سعید علیپور در گفت وگو با ایسنا، گفت: از سوی فدراسیون قایقرانی، زبده ترین ورزشکاران رشته قایقرانی آب های آرام به سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شدند که از این تعداد، هفت ورزشکار و سه مربی از استان گیلان هستند .

وی افزود:بر این اساس،در بخش کایاک،علی آقامیرزایی،صادق زمانی،علیرضا فرمانده و محمد گلپیرا از استان گیلان در اردوی تیم ملی قایقرانی آب های آرام که در تهران برپا شده،حضور یافته اند .

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان تصریح کرد: همچنین در بخش کانو کانادایی نیز سهیل نوروزنژاد،مهرداد دانیالی و بهراد پیوندسرخی دیگر ورزشکاران استان گیلان هستند که به سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی قایقرانی آب های آرام ایران دعوت شدند .

وی ادامه داد:این هفت ورزشکار گیلانی به همراه ۱۶ ورزشکار از سایر استان های کشور زیر نظر کادر فنی تیم ملی قایقرانی آب های آرام حضور یافته اند و تا روز ۱۹ اسفند ماه نیز در دریاچه آزادی تهران تمرین می کنند .

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان بیان کرد:ایرج اقلیمی و الیاس اقلیمی نیز از گیلان سرمربیگری تیم های ملی کایاک و کانو کانادایی را برعهده دارند و انوش عباسی دیگر نماینده این استان به عنوان مربی تیم ملی کایاک در این مرحله از اردو حضور یافته است .

علیپور خاطرنشان کرد:تیم ملی قایقرانی آب های آرام مردان ایران خود را برای شرکت در رقابتهای ۲۰۱۶ زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان و مسابقات قهرمانی ۲۰۱۷ آسیا آماده می کند و امیدواریم که ورزشکاران گیلانی با درخشش در اردوهای آمادگی به عضویت تیم ملی درآیند تا در رقابت های جهانی و آسیایی حضور یابند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *