جوسازی ممنوع!منا ابروفراخ 011

شمال ما: بهنیا ثابت رفتار در گیلشهر نوشت: در حالی که هنوز محمدعلی ثابت قدم شهرداری رشت را تحویل نگرفته است جوسازی برخی رسانه ها علیه او و نزدیکانش آغاز شده است. این در شرایطی است که شهرداری رشت حال و روز خوشی ندارد و بیش از هر زمانی به همدلی و همزبانی مردم و رسانه ها با شهردار جدید برای رفع مشکلات موجود نیاز دارد. نگاهی بر پروژه های نیمه تمام و وضعیت نیروهای خدماتی شهرداری گواهی بر این مدعاست که کلانشهر رشت از عدم ثبات در مدیریت شهری رنج می برد و نباید به دنبال هیاهوهای رسانه ای برای تغییرات پی در پی بود.

در روزهای اخیر برخی رسانه های استانی که با انتشار مطالبی به دنبال تقویت احتمال عدم تایید شهردار بودند، به همان مطالب بسنده نکردند و این بار از اولین انتصاب ثابت قدم نوشتند تا او را شهرداری وابسته به یکی از نمایندگان نشان دهند. ضمن آنکه چنین انتصابی به هیچ عنوان تایید نشده است و برخی از نزدیکان وی از شنیدن چنین خبری به شدت متعجب شدند.

به هر جهت ثابت قدم اگر بهترین گزینه شهرداری هم نباشد می توان از او به عنوان یکی از گزینه های مناسب نام برد و به هیچ عنوان به مصلحت شهر رشت نخواهد بود با ایجاد جنجال های رسانه ای در راستای سلب اعتماد مردم از شهردار منتخب گام برداریم.

ذکر این نکته نیز ضروری به نظر می رسد که هر شخصی به عنوان شهردار رشت انتخاب شود بی تردید به یکی از نمایندگان و یا جناح های سیاسی نزدیک تر خواهد بود؛ آنچه اهمیت دارد اعتدال و میانه روی شخص منتخب است تا بتواند با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و ایجاد توازن، شهر را به سمت پیشرفت روزافزون هدایت نماید. با توجه به وضعیت فعلی در شهرداری رشت و با اتکا به بیانات و رهنمود های مقام معظم رهبری وقت آن رسیده است تا مردم با همدلی و همزبانی به پیشرفت کشور ، استان و شهرشان کمک نمایند و به نظر میرسد برای انتقاد و زیر سوال بردن شهردار منتخب خیلی زود باشد. از رسانه های استان نیز انتظار می رود با صبر و حوصله بیشتری به چنین مسائلی نگاه کنند و فضا را برای روی کار آمدن شهردار مهیا نمایند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *