در حاشیه برگزاری اولین نشست تخصصی روابط عمومی؛نشست روابط عمومی ۰۱۱

شمال ما: آوای رشت نوشت: اولین نشست تخصصی روابط عمومی با استقبال مدیران روابط عمومی مواجه نشد و تنها شهردار و برخی  اعضای شورای شهر و تعداد زیادی از دانش آموزان روابط عمومی در آن حضور داشتند.

۱- دو مجموعه در گیلان وجود دارد یکی شورای روابط عمومی استان که با انتخابات مدیران روابط عمومی زیر نظر استانداری هر چهار سال یکبار برگزار می شود و دیگری هم انجمن روابط عمومی که یکngo  است.

۲- در دولت دهم و با حمایت سعادتی استاندار وقت، شورای روابط عمومی ها شکل گرفت و اعضایی مثل علوی، حسنی، داوطلب، احمدی، حکمت، قدیمی، نیک کار و چند نفر دیگر منتخب شدند.

۳- بعد از گذشت تقریبا ۲ سال گویا با بروز تفاوت سلیقه ها و عدم حمایت استانداران و تغییرات صورت گرفته، شورا غیرفعال شده و انجمن روابط عمومی با فعالیت تیمی متشکل از علوی، قدیمی و … آغاز به کار می کند.

۴- تقریبا بیش از یک ماه است که انتخابات شورای جدید با توجه به اعلام  کاندیداتوری نامزدها، برگزار نشده و ناگهان در بحبوحه این داستان اولین نشست تخصصی روابط عمومی با تشریفات بسیار که به نظر می رسد به صورت طبیعی از عهده یک ngo خارج باشد در تالار گلستان برگزار می شود.

۵- چه نهادی اسپانسر این همایش است؟

۶- آنگونه که به نظر می رسد به علت عدم فعالیت سازمان یافته در شورای قبل، منتخبین گذشته یا به عرصه رقابت این دوره پا نگذاشته یا بسیار دست به عصا کار می کنند.

۷- اولین نشست تخصصی روابط عمومی با استقبال مدیران روابط عمومی مواجه نشد و تنها شهردار و برخی  اعضای شورای شهر و تعداد زیادی از دانش آموزان روابط عمومی در آن حضور داشتند.

۸- به نظر می رسد این مراسم پلی برای معرفی بیشتر برخی چهره های خاص بود تا همایشی تخصصی برای آموزش روابط عمومی پیشرفته.

۹- فاطمه قدیمی به عنوان اولین سخنران مراسم با طمطراق می گوید: خدا را شکر می کنیم برای اولین بار اعضای خانواده روابط عمومی واقعا در کنار هم جمع شدند!

۱۰- کشمکش بین شورا و انجمن مثل یک بازی شطرنج ادامه دارد تا ببینیم به کجا می انجامد…

عکس: گیل خبر


کانال تلگرام شمال ما

یک پاسخ به “۱۰ نکته از شطرنج شورای روابط عمومی ها و انجمن روابط عمومی گیلان”

  1. ناصر می‌گه:

    نکته ای که به نظر می رسد دور از نظر مانده است. شایعه حضور قدیمی به عنوان مدیر روابط عمومی شهرداری به جای رقیب همیشگی خود یعنی حسنی است.از سوی دیگر در پیش بودن همایش روابط عمومی های استان گیلان از سوی حسنی نکته قابل تامل دیگری است که برای شوی قدیمی ابه راه افتاده است. باید یک نگاه دیگر به افرادی که توسط قدیمی در کنارش جمع کرده است نیز داشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *