شمال ما: روزنامه آس اسپانیا نگاهی دارد به ۱۰ بازیکن پردرآمد و ثروتمند جهان که از فوتبال حرفه‌ای، کسب درآمد حرفه‌ای را خوب یاد گرفته‌اند.

به گزارش مشرق، گویا دوره تعصب روی پیراهن و رنگ و نام و تاریخ یک تیم گذشته و اگر یک بازیکن مدام بر تعصب خود روی نام تیمش تاکید کند، معنی آن این است که بویی از حرفه‌ای بودن در دنیا فوتبال حرفه‌ای نبرده است.

آس اسپانیا با انتشار فهرستی از این بازیکنان ثروتمند که چندین باشگاه را در چند سال گذشته عوض کرده‌اند به این نکته اشاره دارد که این بازیکنان راه درآمدزایی و کسب ثروت را به خوبی یاد گرفته اما در عمل آنقدرها هم که برایشان هزینه می‎شود سودمند و مفید نبوده و نیستند.

.

10 بازیکن بی تعصب اما ثروتمند جهان!
.

در صدر این جدول آنخل دی ماریا قرار دارد که تا کنون ۴ بار تیمش را عوض کرده و معادل ۱۷۹ میلیون یورو درآمد خالص داشته است. در رتبه دوم این فهرست نام زلاتان ایبراهیموویچ به چشم می‌خورد، بازیکنی که تا کنون ۷ بار تیم عوض کرده و ۱۶۹ میلیون یورو درآمد خالص و معاف از مالیات داشته است.

در رتبه سوم کسی که ۴ بار تیم عوض کرده و ۱۳۲ میلیون یورو درآمد داشته کسی نیست جز جیمز رودریگز و رتبه چهارم با ۸ بار تغییر تیم و ۱۲۷ میلیون یورو درآمد به نیکلاس آنلکا می‌رسد.

کرسپو، ورون، سوارس، فالکائو، رونالدو و گرت بیل دیگر بازیکنان این فهرست ۱۰ تایی هستند که نامشان به عنوان بازیکنان «بی یا کم تعصب» در آس اسپانیا مطرح شده است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *