سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان:دارت ۹۱

شمال ما: یک ورزشکار گیلانی در صدر قهرمانان و برترین ورزشکاران دارت کشور قرار گرفت.

 

سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز چهارشنبه در این خصوص گفت : سیدحسین پیشوایی از مدیران با سابقه اداره کل ورزش و جوانان گیلان توانست در صدر قهرمانان دارت کشور قرار گیرد .
سعید علیپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در ارزیابی عملکرد انجمن دارت فدراسیون انجمن های ورزشی کشور ، سید حسین پیشوایی از گیلان با کسب ۴۱۰ امتیاز در صدر قهرمانان این رشته ورزشی قرار گرفت .
وی اظهار کرد : این انجمن هر ساله با توجه به نتایج کسب شده توسط ورزشکاران ، رتبه های آنان را اعلام می کند که خوشبختانه سیدحسین پیشوایی توانست در صدر این رده بندی قرار گیرد .
وی ادامه داد : سیدحسین پیشوایی متولد ۱۳۴۳ از مدیران باسابقه اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان است که از سال ۸۵ به صورت حرفه ای فعالیت خود در این رشته ورزشی را آغاز کرده و در دو سال گذشته توانسته با اقتدار قهرمانی دارت کشور را تصاحب کند .
وی بیان کرد : همچنین انجمن دارت کشور هر ساله با دعوت از برترین های این رشته ورزشی در اردوی آماده سازی تیم ملی ، نفرات برتر را شناسایی و به مسابقات برون مرزی اعزام می کند که با توجه به اینکه سیدحسین پیشوایی در صدر برترین های این رشته قرر دارد ، شانس این ورزشکار گیلانی برای عضویت در تیم ملی دارت ایران بسیار زیاد است .
سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد : رشته ورزشی دارت در ایران زیر نظر فدراسیون انجمن های ورزشی کشور فعالیت دارد و خوشبختانه استان گیلان در هر دو بخش بانوان و آقایان یکی از قطب های برتر در کشور محسوب می شود .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *