دکتر تامینی:تامینی012

شمال ما: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر اقتصاد، گفت:‌ بانک‌ها پدر مردم را در آورده‌اند، در حال حاضر حتی یک کشاورز گیلانی از اقدامات بانک کشاورزی راضی نیست.

به گزارش ایسنا، دکترحسن تامینی، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس خطاب به رئیس جمهور، اظهار کرد: تقاضا داریم برای وزارت علوم یک وزیر وزارت علوم معرفی کنید زیرا وزیر فعلی یک وزیر وزارت بهداشتی است.

وی افزود: در حال حاضر خانمی رشته پزشکی قبول شده و ثبت نام کرده است اما مسئولان ظاهرا اعلام کردند که اشتباهی شده و مشکلات بسیاری برای خانواده این دانشجو به وجود آمده است؛ متاسفانه وزیر علوم به رغم چندین بار برگزاری جلسه نسبت به این موضوع پاسخگو نبوده و هیچ گوش شنوایی برای آن وجود ندارد.

وی همچنین در تذکری خطاب به وزیر اقتصاد، افزود:‌ بانک‌ها پدر مردم را در آورده‌اند، در حال حاضر حتی یک کشاورز گیلانی از اقدامات بانک کشاورزی راضی نیست.

تامینی در تذکری به وزیربهداشت و درمان، گفت:‌ تقاضا داریم هرچه سریعتر مطالبات پرسنل شریف بهداشت و درمان را پرداخت کنید، پرستاران و اکثر افرادی که در حوزه بهداشت و درمان فعالیت می‌کنند به دلیل نپرداختن مطالبات مشکلات بسیاری دارند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر ضرورت پرداخت مطالبات فرهنگیان، تصریح کرد:‌ بارها گفته شده که شرکت دخانیات استان گیلان دولتی بوده و از وزیرصنعت تقاضا داریم که هرچه سریعتر به بازگشت این شرکت توجه کنند؛ همچنین از مقام معظم رهبری تقاضا داریم که به این استان سفر کنند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *