مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان:قایقرانی ۹۱

شمال ما: یک قایقران گیلانی در مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی رویینگ ایران حضور یافت.

 

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان عصر دوشنبه گفت : از سوی فدراسیون قایقرانی ، ۱۴ ورزشکار برتر رشته رویینگ به مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت شدند که یک ورزشکار نیز از استان گیلان است .
سعید علیپور در گفت و گو با ایرنا افزود : بر این اساس ، امیرحسین محمدپور ورزشکار شایسته گیلانی به مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی رویینگ مردان ایران دعوت شد .
وی اظهار کرد : این قایقران شایسته گیلانی به همراه سایر دعوت شدگان از روز هشتم مردادماه جاری در مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی رویینگ مردان ایران که در دریاچه زریوار مریوان برپا شده ، حضور یافته اند .
وی ادامه داد : مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی رویینگ مردان ایران تا روز ۲۸ مردادماه جاری زیر نظر طاهر کبوتری به عنوان مربی و اتابک پیشیار به عنوان کمک مربی در دریاچه زریوار مریوان ادامه خواهد یافت .
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد : تیم ملی قایقرانی رویینگ مردان ایران خود را برای شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا آماده می کند و امیدواریم که امیرحسین محمدپور قایقران شایسته گیلانی بتواند با موفقیت اردوی تیم ملی را پشت سر بگذارد و به همراه تیم ملی قایقرانی رویینگ در رقابتهای آسیایی حضور یابد .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *