بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان؛شورای هماهنگی ۰۴۸

شمال ما: بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن یوم الله دوازدهم فروردین «روز جمهوری اسلامی ایران»:

یوم‌الله ۱۲ فروردین، تجلی اراده ملتی است که در اولین گام پس از پیروزی انقلاب اسلامی به ندای رهبر خویش، حضرت امام خمینی(ره) لبیک گفتند و برای تعیین سرنوشت خود در صحنه مهم ترین انتخابات تاریخ معاصر حاضر شدند. یوم‌الله ۱۲ فروردین، سند افتخاریست که نشان از روحیۀ استقلال طلبی و آزادیخواهی مردم بزرگ ایران دارد که با رای اکثریت قاطع ۲/۹۸ درصدی خود به جمهوری اسلامی «آری» گفتند. این روز به یادماندنی، تجلی مشارکت وهمدلی در تعیین سرنوشت مردم کشوری است که پس از سالها زندگی زیر سلطه استعمارگران شرقی و غربی، استقلال و آزادی را انتخاب کردند و در رفراندمی مردمی به «جمهوری اسلامی» رای دادند. یوم‌الله ۱۲ فروردین، طلوع فجر برپایی حکومت اسلامی با رویکرد مردم‌سالاری دینی و رهبری ولی فقیه است که امروز تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی و دیپلماتیک جهان به ویژه کشورهای تحت ظلم و ستم نظام سلطه را درنوردیده و آثار و برکات آن در سراسر گیتی برای دوستان قابل مشاهده است و دشمنان نظام به آن معترف اند.

حرکت عظیم و سرنوشت‌ساز ملت ایران در دو انتخابات مهم هفتم اسفند سال گذشته و همچنین حضور گسترده و آگاهانه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، دشمنان نظام را ناامید و گام بلندی در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران رقم زد. مردم ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی در سال ۱۳۹۵، سالی که توسط مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) با نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» مزین گشته، خواهند کوشید تا با عزم راسخ و تلاش مضاعف در جهت تحقق شعار سال و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند تا فاتح قله‌های پیشرفت و عدالت شوند و رهبر معظم انقلاب اسلامی را در نیل به اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و تحقق کامل احکام و معارف اسلام که اساس و شاخص عمدۀ نظام مقدس جمهوری اسلامی است خشنود سازند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان ضمن تبریک میلاد فرخنده‌ حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر و همچنین ولادت بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره)؛ فرارسیدن یوم الله ۱۲ فروردین روز «جمهوری  اسلامی» را گرامی داشته و با تأکید بر آموزه‌های مقام معظم رهبری در پیام نوروزی سال جدید، از مردم غیور و همیشه در صحنه استان گیلان دعوت می‌نماید تا در مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۲ فروردین در سراسر استان حضوری گسترده و پررنگ داشته باشند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *