رئیس هیات کاراته استان گیلان:کاراته ۹۱

شمال ما: در ششمین دوره رقابتهای کاراته سبک شوتوکان iskf قهرمانی کشور ، تیم گیلان موفق شد عنوان سوم کشور را کسب کند .

 

رئیس هیات کاراته استان گیلان روز سه شنبه در این خصوص گفت : در پایان این دوره از رقابتها که در اصفهان جریان داشت ، تیم کاراته گیلان موفق شد پس از تیمهای اصفهان و هرمزگان در مکان سوم تیمی این مسابقات قرار گیرد .
اسفندیار زیال در گفت و گو با ایرنا افزود : کاراته کاران گیلانی با درخشش خود در این رقابتها موفق شدند ۱۰ مدال طلا ، یک مدال نقره و سه مدال برنز کسب کنند و در رده تیمی ، روی سکوی سوم قرار گیرند .
وی اظهار کرد : براین اساس و در پایان این رقابتها ، مهدی کشاورز ، علیرضا نویدی ، علیرضا ثناگویان ، سینا غفوری ، مهران فرهنگ ، سینا اصغری ،
محمد رضا بابازاده ، نیما سلیمی ، محمد پورعلی ثابت و امیررضا بزرگی از استان گیلان موفق شدند در اوزان مختلف با برتری برابر رقبای خود عنوان قهرمانی و مدال طلای این دوره از مسابقات را کسب کنند .
وی ادامه داد : همچنین جاوید جعفری دیگر کاراته کار گیلانی حاضر در این دوره از رقابتها ، مقام دوم را کسب و مدال نقره این مسابقات را بر گردن آویخت ، جواد رجب زاده عنوان سوم را به خود اختصاص داد ، امیررضا بزرگی و مهدی کشاورز نیز در بخش کاتا موفق به کسب عنوان سوم و مدال برنز این دوره از رقابتها شدند .
رئیس هیات کاراته استان گیلان خاطرنشان کرد : در ششمین دوره از رقابتهای کاراته سبک شوتوکان iskf قهرمانی کشور ، حدود ۵۰۰ کاراته کار این سبک از استانهای مختلف کشور حضور داشتند که به مدت دو روز در اصفهان با هم به رقابت پرداختند .


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *