دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان:حسن کربلایی ۰۲۷

شمال ما: دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان با اظهار گله‌مندی از استاندار و دیگر مسئولان استانی به‌خاطر صدور مجوز سخنرانان فعال در جریانات فتنه گفت: مگر اینان بازیچه‌های فتنه نبودند؟ چرا باید به‌عنوان سخنران دعوت شوند و چه چیزی را می‌خواهند به مردم بگویند؟

حسن کربلایی در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار داشت: در جریانات سیاسی هر شخص یا گروهی که می‌خواهد فعالیت داشته باشد باید ارزش کار خود و هدف از فعالیتی که دارد انجام می‌دهد را بداند و در راستای آن و با توجه به اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار خود ادامه دهد.

وی افزود: ما قانون اساسی، ارزش‌های دینی، ولایت فقیه، امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی را داریم که مقتدر و تغییر ناپذیر هستند.

دبیر‌ حزب مؤتلفه اسلامی گیلان ضمن اشاره به اینکه کسانی که می‌خواهند فعالیت سیاسی داشته باشند باید افکارشان روشن و واضح باشد، خاطرنشان کرد: در جریانات اصلاحات به نظر می‌رسد گذشته افراد مشکل‌دار است و افکار روشنی در مورد اصول قانون اساسی نداشته و با روشن نکردن مواضع خود اصول را زیر پا گذاشته‌اند و با بیگانگان ارتباط برقرار کرده‌اند و در فتنه ۸۸ از اصول و حد و مرزها خارج شده‌اند که ما این افراد را فتنه‌گر می‌دانیم.

کربلایی تصریح کرد: فتنه‌گران و حامیان آنان بدون رعایت اصول و موازین نظام جمهوری اسلامی دست به اقداماتی زدند که مورد پذیرش استکبار جهانی قرار گرفت و جزو طراحی‌های استکباری شد که ما این افراد را مردود می‌دانیم و افرادی فهمیده یا نفهمیده خواسته‌های استکبار را در ایران اجرایی کردند.

کربلایی گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های استکبار این بود که از طریق انتخابات، نظام جمهوری اسلامی ایران را سرنگون کنند که این مهم برای سران و مسئولان نظام روشن و آشکار بود و کسانی‌که در این گردانه بازیگری کردند به آن‌ها فتنه‌گر می‌گوییم و بدانیم تغییر دولت و عوض شدن رئیس جمهور دلیل بر فراموشی این فتنه‌گران نمی‌شود.

دبیر حزب مؤتلفه اسلامی گیلان با اظهار گله‌مندی از استاندار، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و دیگر مسئولان استانی به‌خاطر صدور مجوز سخنرانان فعال در جریانات فتنه خاطرنشان کرد: به چه دلیل از این گونه افراد برای سخنرانی در یوم‌الله دعوت به‌عمل آوردید، مگر اینان بازیچه‌های فتنه نبودند؟ چرا باید به‌عنوان سخنران دعوت شوند و چه چیزی را می‌خواهند به مردم بگویند؟

وی افزود: چه کسی اجازه دعوت از وی  را به شما داده است؟ آیا این افراد حاضر به قبول اشتباه خود هستند؟ آیا از مردم عذر خواهی می‌کنند؟ چرا به‌عنوان مشاور در کنار مسئولان استانی در دولت هستند و  وزارت کشور، شورای نگهبان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را زیر سؤال برده‌اند و اگر هم کسی بخواهد اعتراض کند دادگاهی می‌شود و مدیران ارشد هیچ عکس العملی نشان ندادند که مسئولین استان اشتباه می‌کنند.

کربلایی تصریح کرد: توصیه ما تثبیت و حفظ جمهوری اسلامی است چون در این راه شهیدان فراوانی داده‌ایم و خواهش ما این است که افکار و عقایدتان را نسبت به اصول پذیرش مردم اعلام کنید و مثل بقیه شهروندان اگر تفکری دارید سخنرانی کنید.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *