+ گزارش تصویریعلیرضا جهانبخش ۹۱

شمال ما: در سومین هفته از رقابت های فصل جدید لیگ برتر هلند گلزنی ملی پوش ایرانی اولین برد آلکمار را رقم زد تا این بازیکن همچنان یکی از ستاره های تیمش باشد.

 

به گزارش “ورزش‌ سه”، در روزی که آلکمار به خانه اوترخت رفته بود تا سومین بازی فصل را پشت سر بگذارد درخشش ملی پوش ایرانی به داد این تیم و ون دن بروم سرمربی اش رسید تا طلسم ناکامی های فصل را با ثبت اولین برد شکسته و به آینده با امیدواری بیشتری نگاه کنند.
علیرضا جهانبخش وینگر راست آلکمار در این بازی نه تنها در تمامی تدابیر تهاجمی تیمش حضور فعالی داشت بلکه در دقایق پایانی بازی و درست در لحظاتی که طرفداران آلکمار خود را برای چشیدن طعم یک تساوی دیگر آماده کرده بودند با ضربه ای دیدنی توپ را دور از دستان گلر اوترخت به تور دروازه میزبان چسباند تا سه امتیاز شیرین به حساب آلکمار واریز کند.
اتفاقی که ملی پوش ایرانی را به عنوان چهره ارزشمند و تاثیرگذار بازی انتخاب کرد و او را در تیررس رسانه ها قرار داد تا جایی که بعد از بازی گزارشگر شبکه FOX هلند به سراغ این بازیکن رفت و مصاحبه ای با او انجام داد. جهانبخش گفت:« ما نیاز داشتیم تا اولین برد فصل را به دست بیاوریم به همین خاطر بازی را بهتر شروع کردیم و به گل رسیدیم اما یک اشتباه بازی را به تساوی کشاند  و کار را دشوار کرد».
این بازیکن در ادامه تصریح کرد:« تا دقایق پایانی تسلیم نشدیم و خدا را شکر که توانستم از یک موقعیت خوب که نصیبم شد اولین گل فصل را به ثمر برسانم تا زمینه برد آلکمار فراهم شود. امیدوارم با این گل و شکسته شدن طلسم گلزنی باز هم بتوانم بیشتر برای تیمم گلزنی کنم».
جهانبخش در پایان شرایط آلکمار را خوب توصیف و گفت:«در حال حاضر تیم روحیه بسیار خوبی دارد و به دنبال این هستیم که هم در داخل هلند هم در بازی های یورولیگ توانایی های خودمان را نشان داده و باعث خوشحالی طرفداران مان شویم».

 

.

.

.

.

.

.

.

 


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *