شمال ما: رانندگان نیز باید هنگام حرکت دادن وسیله نقلیه به همه جوانب خودرو توجه کرده تا از بروز چنین سوانحی جلوگیری کنند.

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی همدان گفت: یک کودک سه ساله زیر چرخ های کامیون در شهر فامنین جان خود را از دست داد.

سید جواد حسینی روز شنبه افزود: راننده یک دستگاه کامیون کشنده ‘دانگ فنگ’ برای صرف غذا در غذاخوری حاشیه بلوار شهید بهرامی فامنین خودروی خود را پارک کرده بود.

وی اضافه کرد: راننده این وسیله نقلیه بعد از صرف غذا اقدام به ادامه مسیر کرده که پس از طی سه متر متوجه حضور یک کودک در بین چرخ های عقب خودرو می شود.

وی اضافه کرد: شواهد گویای این است که دختر خردسال به نام نازنین زهرا برای بازی کودکانه در زیر چرخ کامیون قرار گرفته و راننده نیز بدون توجه به جوانب خودرو اقدام به حرکت دادن وسیله نقلیه می کند.

این مقام مسوول اظهار کرد: با توجه به نابالغ بودن کودک باید خانواده ها نسبت به کنترل رفت و آمد فرزندان دقت بیشتری داشته باشند و از بازی کودکان در حاشیه راه جلوگیری کنند.

سروان حسینی افزود: رانندگان نیز باید هنگام حرکت دادن وسیله نقلیه به همه جوانب خودرو توجه کرده تا از بروز چنین سوانحی جلوگیری کنند.

وی گفت: عامل بروز این سانحه ترکیبی از بی احتیاطی از سوی راننده خودرو و عدم احساس مسوولیت والدین کودک بوده و هر کدام ۵۰ درصد در بروز این سانحه مقصر هستند

 

منبع: ایرنا


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *