شما هم به این جریان بپیوندید؛رامبد جوان ۰۱۱

شمال ما: رامبد جوان در برنامه خندوانه کمپین «قطره قطره» را راه انداخت.

به گزارش زیست بوم، رامبد جوان مجری برنامه پرطرفدار «خندوانه» که پیش از این نیز در فعالیت های محیط زیستی مشارکت کرده بود در برنامه شب گذشته خندوانه کمپین «قطره قطره» را راه اندازی کرد.
این بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به بحران کم آبی در ایران گفت: هرکدام از ما اگر ایران، جهان و محیط زیست برایمان اهمیت دارد وظیفه مان است به موضوع  بحران آب که هر روز دارد شدت بیشتری می گیرد واکنش نشان دهیم.
 وی گفت: ما در این کمپین متعهد می شویم که در شبانه روز در هر کجای ایران که هستیم فقط یک قطره در مصرف آب صرفه جویی کنیم آن وقت می توانیم در روز میلیون ها قطره آب صرفه جویی کرده ایم.
این مجری تلویزیون گفت: با گوشی همراه وارد سامانه #۷۸۰* شوید و در آنجا بعد از انتخاب «خندوانه» در کمپین قطره قطره عضو شوید. این عضویت به صورت کاملاً رایگان است و بعد از ثبت نام ما گروه عظیمی از علاقمندان به محیط زیست و کسانی که نگران بحران آب هستند را خواهیم داشت که ان شااله با هم اندیشی هم می توانیم کارهای بزرگی را به پشتوانه این گروه انجام بدهیم.
او در این برنامه از همه ایرانیان خواست برای عضویت در این کمپین اقدام کنند تا قدمی در راه مقابله با بحران آب برداریم.
جوان پیش از این نیز علاوه بر روایت گری سریال «حیات خانه ما» به کارگردانی مانی میرصادقی، در نشست ها و فعالیت های زیست محیطی مانند جمع آوری زباله، اعتراض به آلودگی هوا و … مشارکت داشته است.
خندوانه برنامه‌ای تلویزیونی به کارگردانی رامبد جوان است که از ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ در شبکه نسیم شروع به فعالیت کرده است. موضوع برنامه هر شب متفاوت است اما مضمون اصلیِ آن خنده است.
منبع: زیست بوم

کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *