كاپيتان ملوان:پژمان نوری 017

شمال ما: کاپیتان تیم فوتبال ملوان بندرانزلی، کسب سه امتیاز دیدار تیمش مقابل صبای قم را از نان شب هم واجب تر دانست.

 

پژمان نوری روز جمعه در گفت وگو با ایرنا، با اشاره به بازی حساس تیمش مقابل صبا اظهار کرد:ملوانان چنین شرایط حساسی را در گذشته نیز تجربه کرده اند.
وی با اشاره به اینکه ملوان با وجود دراختیار داشتن بازیکنان تکنیکی می توانست نتایج بهتری را کسب کند، افزود: خیلی از مسائل باعث شد ما در این جایگاه باشیم اما با ارائه بازی زیبا در مقابل صبا، با دست پر و کسب سه امتیاز از زمین خارج می شویم.
نوری با تاکید براینکه تیم فوتبال صبای قم توسط کادرفنی ملوان آنالیز شده و نقاط قوت و ضعف آنها نیز مورد توجه قرار گرفته، بیان کرد: علی دایی از جمله مربیانی است که دوست دارد در هر بازی، با کسب نتیجه پیروزی از میدان مسابقه خارج شود.
وی بازی در ورزشگاه خانگی و در حضور تماشاگران پرشور ملوان را امتیاز قابل توجه ملوانان مقابل صبا دانست و گفت: با پیروزی در این بازی ، علاوه بر بقاء ملوان در لیگ برتر ، لیگ پانزدهم را نیز برای ملوانان به پایان رسانده و بازی آخرمان در مقابل سیاه جامگان، یک بازی تشریفاتی خواهد بود.
کاپیتان تیم ملوان بندرانزلی درخصوص شرایط بدنی و آمادگی خود برای حضور در بازی مقابل صبا گفت: هنوز به شرایط مطلوب ۱۰۰درصدی نرسیده ام و تلاش می کنم قبل از بازی با صبا، خودم را برسانم.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال و از هفته بیست و نهم، یکشنبه هفته آینده از ساعت ۱۸ در ورزشگاه تختی انزلی و در یک بازی حساس، به مصاف صبای قم می رود.
ملوانان با کسب ۲۶ امتیاز از ۲۸ بازی، در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند و صبای قم نیز با همین تعداد بازی و با کسب ۴۰امتیاز، جایگاه هفتم جدول رده بندی لیگ برتر را از آن خود کرده اند.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *