شمال ما: افراد مسلح عصر روز پنجشنبه در بخش «کورین» در فاصله ۵۰ کیلومتری زاهدان یکی از کارکنان اداره راه و شهرسازی را در حین انجام وظیفه ربودند.

 

به گزارش مهر، افراد مسلح عصر روز پنجشنبه در بخش «کورین» در فاصله ۵۰ کیلومتری زاهدان یکی از کارکنان اداره راه و شهرسازی را در حین انجام وظیفه ربودند.

«محمد امین. الف» یکی از کارکنان این اداره راه و شهرسازی در حین انجام وظیفه پس از تخلیه قیر به منظور انجام عملیات راه سازی روکش آسفالت در منطقه «روتک» از توابع شهرستان زاهدان در مسیر برگشت مورد حمله افراد مسلح قرار گرفته و ربوده شد.

مجتبی خانجانی رئیس شورای تامین و فرماندار شهرستان زاهدان ضمن تایید این خبر در گفت و گو با مهر اظهار داشت: به محض اطلاع از این رویداد تمامی ظرفیت های بخشداری، امنیتی و طوایف در منطقه بسیج شدند و حسب یقین تا چند ساعت دیگر از حال فرد گروگان گرفته شده مطلع می شویم که به محض کسب خبر جدید آن را در اختیار رسانه های می گذاریم.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان نیز در در این باره به خبرنگار مهر گفت: این فرد یکی از کارمندان با سابقه پنج سال و قراردادی اداره راه و شهرسازی بود که متاسفانه از سرنوشت وی در حال حاضر خبری نیست.

مسعود مالکی افزود: به محض اطلاع تمامی اقدام های قانونی و حقوقی برای پیگیری این موضوع از سوی این اداره کل انجام شده است و یقین داریم تا در آینده ای نزدیک با تعامل ایجاد شده و بسیج نهادهای امنیتی وی به آغوش خانواده باز خواهد گشت.

وی بیان کرد: همچنین در مباحث درون سازمانی تمامی مسئولان و مدیران راه و شهرسازی در منطقه ورود پیدا کرده تا بتوانند با استفاده از ظرفیت اقوام زمینه آزادی این کارمند را فراهم کنند.

بخش کورین در ۵۰ کیلومتری زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.


کانال تلگرام شمال ما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *